Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lehet jel, ha egy lány néha...

Lehet jel, ha egy lány néha "látványosan" kihúzza magát, hogy megemelkedjenek a keblei?

Figyelt kérdés
tehát randin észrevettem, hogy néha látványosan kihúzza magát, mintha direkt akarná nekem mutatni, hogy jól megemelkednek a keblei. Ez lehet valami pozitív jel?
2021. jún. 29. 22:50
 1/9 anonim válasza:

Vaaaagy csal úgy kényelmes neki? Na? Na?


Mi lenne, ha inkább írnál neki hogy mizu? Ha azonnal visszaír, valószínűleg jól érezte magát. Ha nem, háát...

2021. jún. 29. 22:52
 2/9 anonim válasza:
Én ezt elég gyakran szoktam csinálni mert hajlamos vagyok görbén állni vagy ülni és amikor ez feltűnik akkor kihúzom magam.
2021. jún. 29. 23:02
 3/9 anonim válasza:
Akár lehet pozitív jel is
2021. jún. 29. 23:36
 4/9 anonim válasza:

Szerintem csak fáj a háta vagy próbál figyelni a tartására. De mikor kihúzza magát és "jól megemelkednek a keblei" valld be, hogy neked is elkezd ficánkolni a kukacod a gatyóban. 🐛

Már lehet Ő is észre vette ezt és direkt csinálja. 😜

2021. jún. 29. 23:37
 5/9 anonim válasza:

a nagy csöcsű lányoknak gyakran fáj miatta a háta, ez pedig azt okozza, hogy gyakran húzogatják is, ami még jobban kiemeli amu

úgysem kicsi mellület

2021. jún. 30. 00:03
 6/9 anonim válasza:
Én csak azért csinálom mert fáj a hátam, meg nyilván nem szép ha görnyedve ülök szóval mindig próbálom kihúzni a hátam csak nem mindig sikerül :D
2021. jún. 30. 02:07
 7/9 anonim válasza:
Én úgy tudom, hogy az érdeklődést inkább a hajdobálás (ezt soha nem csináltam) meg pl. a csukló mutogatása mutatja (ezt rólam készült fényképen észrevettem pl.).
2021. jún. 30. 09:11
 8/9 anonim válasza:
Hogy mutatod a csuklódat? xD olyan mimtha az arcodat, az eleve ott van...
2021. jún. 30. 11:41
 9/9 anonim válasza:

8

Na, csak megtaláltam.

[link]

3 percnél

Ha nem tudsz angolul, lefordítom neked. De mutatja, hogy hogyan mutatja. :)))

2021. jún. 30. 14:23

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!