Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Bejönne egy fiún a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Bejönne egy fiún a mindenhol géppel nagyon rövidre nyírt haj (buzz cut), ha helyes arca van? Vagy jobb a hosszú haj? Vagy valami sima haj?

Figyelt kérdés

Már kiírtam ezzel kapcsolatban egy hasonló kérdést egy másik kategóriába, de érdekelne az is, hogy kimondottan a fiatal lányok mit gondolnak erről, ezért gondoltam kiírok kimondottan nekik, ebbe a kategóriába egy másik kérdést, ahol elsősorban szimpátia/tetszés/vonzóság szempontjából megkérdezem a csajokat is erről.


Jelenleg kb. vállig/nyakig érő hajam van, viszont nemrég jött egy ötlet, hogy mi lenne, ha lenyíratnám kb. 2-3-4-5 millisre géppel az egészet. Az egész onnan jött, hogy hamarosan kezdem a 11. osztályt és kipróbálnék valami újat. Volt egy fiatal színész és sportoló srác, akinek egész hosszú ideig ilyen haja volt és neki szerintem baromi jól állt, nagyon férfias/fiús volt vele. Ő amúgy nem panaszkodhatott arra sem, hogy a lányoknak ne jött volna be. XD Fodrásznál néztem az ajánlatokat és láttam, hogy van kimondottan klasszikus buzz cut, ahol az egész fejen letolják 2-3 millisre a hajat. Persze lehet bele kérni vékony csíkot vagy lehet kérni, hogy borotvával szedjék le a lenövéseket, egyenesítsék meg a széleit, nyaknál, fülek mögött, homlokon stb., tehát díszítő elemek lehetnek, ettől függetlenül a hajvágás úgy néz ki, hogy valahány millisre van letolva. Karantén alatt, meg még kisgyerekkoromban volt ilyen hajam, akkor praktikus/kényelmi szempontból nagyon bejött, meg nekem kinézetre is bejött, de akkor senki nem látta a családon kívül...


Nem tudom, hogy bevállaljam-e, mert félek a környezetem reakcióitól. Osztálytársak, család, rokonok, tanárok és nem utolsó sorban a lányok. Hallottam olyat is, meg régebbi kérdéseknél láttam olyat is, hogy valaki azt írta, hogy nagyon szeretik a lányok, mert menő, különösen, ha helyes arca, szép szemei, szép fejformája stb. van a srácnak, meg hogy szeretik simogatni. XD De sok helyen olyat is olvastam, hogy a legtöbb csaj nagyon utálja, nem szép, igénytelen, bunkó feje lesz tőle mindenkinek, csak a rossz fiúknak áll jól stb. Sok lány ajánlotta nekem, hogy vágassam le egyszerűen rövidebb, "normál" fiú frizurára (felül hosszabb, oldalt rövidebb, oldalra vagy hátra fésült), mert az jól állt nekem, amikor még olyan volt (amúgy életem nagy részében olyan volt, kb. két éve lett ilyen hosszabb fazon).


Lányok, akik itt vagytok! Ti mit gondoltok? Szeretitek? Férfias, menő vagy inkább red flag? Egyébként ha privátban rám írtok és leírjátok a korotokat, akkor küldök képet magamról. Szerintetek nyírassam le nyugodtan vagy kár lenne a hajamért?



aug. 30. 12:56
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Meg jövőre szeretnék még gyakrabban rendszeresen sportolni, plusz hosszú napjaim vannak, sok különórám és még egy ideig nagyon meleg lesz.
aug. 30. 12:59
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Red flag-nak nem nevezném, de szerintem jobb ha inkább kicsit hosszabb egy srácnak a haja (állmagasságnál egy kicsit rövidebb)(pl mint cole sprouse-nak)


De igazából az sokkal fontosabb hogy magabiztos legyen valaki, szóval az a lényeg hogy olyan frizurát válassz amiben magabiztosnak érzed magad. Így ha rövid hajjal éreznéd magad magabiztosnak, válaszd azt, ha nem akkor meg ne.


17/l

aug. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Ja, és igen. Írjátok le azt is kérlek, hogy hány évesek vagytok! :-)


#1.

Köszi!

aug. 30. 13:38
 4/11 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem a helyes arcú srácoknak mindenféle haj jól áll.

Szerintem vágj bele, fiúknak úgy is visszanő hamar a haja! Próbáld ki.

16l

aug. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Lányok! Esetleg valaki mondana véleményt, hogy milyen rajtam? Akár már válaszolók közül, akár új válaszolók közül. Jelezzétek itt vagy privátban!


Jöhetnek még válaszok is.

aug. 30. 18:05
 6/11 anonim ***** válasza:

Attól is függ, hogy illik-e hozzád a buzzcut stílus.

Nekem egyébként a hosszabb (de nem hosszú) frizurák tetszenek fiúkon, az se baj, ha oldalt és alul fade, vagy undercut, de általában bejön a madærfészek stílus.

Mondjuk azt 2 hetente utána kell igazítani a fodrásznál.

16 L

aug. 31. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Fuj a legrondabb haj ami letezik
szept. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Mindegy mert ezek alapján nem lesz barátnőd
szept. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A pasik 0,1%ának áll jól, amúgy csak ilyen nagyon debil gyógyegér külsőt kölcsönöz. Nem redflag, (mert azzal személyiségjegyeket/viselkedést jellemezünk), viszont nem vonzó és nem randiznék ilyen hajú sráccal. Egyszerűen mert ronda es nem jön be.
szept. 4. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
45%
Nekem a sima, borotvált fejbőr jön be a legjobban a pasikon, imádom...
szept. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!