Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Tudom hogy ez fura kérdés...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom hogy ez fura kérdés lesz Megismertem egy lányt és félek hogy transznemü mit csináljak?

Figyelt kérdés

Nagyon kedves aranyos tökéletes szuper aranyos jó lelkű hölgy de úgye nem a külsőleg szeretem bele hanem a lelkében

De félek hogy transznemü hogy tudnám meg kérdezni tőle?


jún. 2. 21:29
 1/8 anonim ***** válasza:
93%

Háááááát... Leginkább sehogy. Nem lehet ezt jól megkérdezni. Akkor is sértő, ha nem transz, akkor is, ha az.

Ha az, akkor előbb utóbb úgyis elmondja, nem az ágyban fog jönni a meglepi, ne félj.

jún. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy beszélgettek, valszeg idővel tényleg kiderül.

Miből gondolod egyébként, hogy az?

jún. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok meg kérdeztem szépen

És elvileg nő

jún. 2. 22:21
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
#3 Csak elvileg?
jún. 2. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem már el is vágtad magad nála.Basszus ilyet nem kérdezünk..
jún. 2. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
5%
Na, már megint egy propagandista álprobléma.
jún. 3. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
84%
Miből gondolod, hogy az lenne? Vannak ráutaló jelek?
jún. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
89%

Ezt rossz ötlet volt ilyen hülyén megkérdezned. Semmi nem derült ki belőle, és még esélyes hogy meg is sérthetted őt. A transz nő is nőnek tartja magát, pont ez a lényege hogy női lélek férfi testben, ezért alakítja át magát hormonterápiával. Ha pedig született nő akkor meg azért sértődhetett meg, mert sokan a transzokkal félreértésben vannak és kb női ruhás férfiaknak tartják őket. Tehát simán lehet ha előítéletes akkor ezt hiheti, meg hogy ennyire férfiasnak látod és azért kérdezted meg. Nem túl hízelgő az sem.

A jó megoldás az lett volna hogy belemész a helyzetbe, és megvárod amíg ő nyilatkozik magától.

jún. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!