Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok előny ha egy pasi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok előny ha egy pasi sminkel és ilyen kis cuki feminin?

Figyelt kérdés

máj. 14. 13:36
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
81%

Mivel én nőként belsőre férfiasabb személyiségnek mondanám magamat, ezért ha feminin egy pasi, de még normális keretek között, akkor van hogy bejon.


Kulsore ha egy kis korrektort vagy alapozót és labellot használ, ami nem feltuno abból nekem az jön le hogy ad magára. Attól több smink már nem mondanám hogy előny.


Amugy sok más kulturaba(pl azsiaiknal) rengeteg férfi sminkel. Csakhát a mi kultúránkban ez nem elfogadott annyira(vagy inkább semennyire?)


Ez most biztos nem lesz népszerű vélemény, de szerintem a mai világban a közösségi oldalakon és rengeteg helyen szerintem túlságosan a kepunkbe nyomják ezt a tulzott férfiasságot. Állandóan azt súlykolják az emberbe hogy ha férfi vagy akkor edz, építs karriert, érj el sikereket, legyél kemény. Nyilván ez a legtöbb nőnek be fog jönni..

De attól még mindig is voltak és lesznek is férfias nők és nőies férfiak.

Sosem fogom megérteni hogy nem lehet ezt elfogadni hogy valaki férfiként úgy érzi jól magát hogy ne adj isten fel tesz egy kis alapozot,vagy éppen 50 kg.

Vagy egy nő ha kigyúrja magát és történő karrierista. Jó hogy ezek a többségnek nem fognak tetszeni,de hogy ezért miert nem lehet hozzaszolni és miért kell le szólni az embert?!!

máj. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

11

Nekem pl. pont bejönnek az izmos csajok, és én nem vagyok izmos xd Szóval én vagyok szertintem az egyik legszerencsétlenebb összeállítás ilyen szempontból

máj. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Fontos,h egy pasi ápolt,jó illatú legyen,de azért az alapozo,szemkihúzás v fényes ajak szerintem túlzás,nagyon bzis:)/Nem vagyok homofób,de az affektáló homároktól kiver a víz,kíváncsi lennék ,miért beszélnek úgy,ki is fogom írni egyx ide Gyakorira:D /Viszont ennek ellenére bejönnek a lányosabb pasik,illetve a túl szőrösek,a túl maszkulinak nekem nem az eseteim.
máj. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

13

/befeszíti a vézna bicepszét, miközben megigazítja a hosszú haját/

Sziaa 😇

máj. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Szeirntem egy hetero ferfi ne sminkelejen ha ferfias akar lenni. Persze megertem , hogy problemas bor meg minden de nem a legelonyosebb ha eggyutt vagytok es elkezd csopogni a ferfirol a smink. D eahogy erzi igazabol az fontos hogy neki legyen jo
júl. 5. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!