Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Huszonéves lányok van kedvetek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonéves lányok van kedvetek ismerkedni?

Figyelt kérdés
Legyél komolyabb és tudj okos dolgokat mondani. Eger és környéke.

2021. máj. 6. 17:07
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Az az értelme, hogy válaszolt a kérdésedre egy nemleges válasszal. Ebbe semmi rossz nincs. Feltettél egy kérdést, válaszolt. Ha neked nem tetszik a válasz, az már a te bajod. Ő válaszolt...
2021. máj. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Látom nem érted, ne ragozzuk, mert magas... Megértetem.
2021. máj. 6. 19:10
 13/22 anonim ***** válasza:
97%
hagyjátok ez a kérdező idióta
2021. máj. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
24%
A huszonéves lányok 40 + férfit keresnek, akiknek van saját lakásuk meg van munkahelyük, jól keresnek. Nem szerelmet. xD Ne is próbálkozz te kisfiú.
2021. máj. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Utolsó 2 mondjátok ti névtelenül, nemtelenül és kortalanul.
2021. máj. 6. 22:15
 16/22 anonim ***** válasza:
Ne legyél már annyira lúzer hogy a neten csajoz.
2021. máj. 7. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Huszonéveim elején járok, vőlegényem van és most veszünk saját házat. Miért ismerkednék egy 17 éves fiúval, aki még le sem érettségizett?

Belém lehet állni, nyilván nem hozzám szólt a kérdés, ha nem akarok ismerkedni, de aki igen, az meséljen már, mit vár egy ilyen kapcsolattól? Meghalok a kíváncsiságtól komolyan.

2021. máj. 7. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

#17 Képzeld el van ilyen, attól hogy te nem halottál róla! Nektek fogalmatok sincs róla, hogy én mennyire komoly vagyok, milyen céljaim van és mellesleg hogy állok anyagilag. De ezért aztán ne írjon rám senki! Köszi.

#16 Te meg ne lúzeroz itt, már az előbb leírtak miatt se. Mert fingom nincs, hogy éves vagy! De kíváncsi lennék, hogy te 17 évesen mit tettél le az asztalra? A rejszen kívül, meg a gepezésen és némi tanulás!

Meg én a való életben is szólitottam meg huszon éves lányt.

2021. máj. 7. 11:21
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
komoly vagy öcsém xdd
2021. máj. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
94%

Kerdezo egy kreten vagy?

Nem erted hogy nem?

2021. máj. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!