Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok, leginkább milyen haj...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, leginkább milyen haj tetszik egy fiún?

Figyelt kérdés
Életkort is írjatok.
2021. febr. 11. 19:36
 1/9 anonim ***** válasza:
64%

Vastag szálú, lehetőleg sötétbarna, dús, mindegy hogy egyenes/göndör, szeretem ha picit hosszabb, sőt kifejezetten tetszik a hosszú haj is.


16

2021. febr. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
71%
Az egyes tök jól leírta. Részemről hozzátenném ,hogy mindegy milyen színű a haj, de nagyon tetszik a vörös.
2021. febr. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
70%
16, ez lemardt ,bocsi
2021. febr. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
73%

Hát nekem a kopasz pasik jönnek be.

21L

2021. febr. 12. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
88%

Amilyen neki jól áll. Most mondhatom hogy amúgy tetszik a hosszú/vállig érő haj egy srácon, de ha szarul áll neki akkor attól még nem fogok ráugrani.

17/L

2021. febr. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
64%
Legyen felül körbe kopasz mint pl Kojak de fül vonaltol lefele hooszú göndör fürtökkel.
2021. febr. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
83%
Olyan szép tud lenni, ha picit hosszabb és amolyan.. "össze-vissza". Nem az ami már igazán lóg (habár az is nagyon szép tud lenni), hanem az amibe csak beletúr az illető és úgy néz ki, mint egy napocska. :D Abszolút ez a kedvencem. Én valamiért nagyon kedvelem a szőkéket, de mindegyik szín szép, nem ez a leglényegesebb. Igazából tényleg az a fontos, hogy jól álljon a viselőjének, a kopasz az egyetlen, amit én senkin nem látok vonzónak.. De ez csupán az én véleményem. :)
2021. febr. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
84%

Hoppá lemaradt nálam is.

Hetes- 16/l

2021. febr. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

16

Én utálom a hosszú hajú fiúkat. Nem az a baj ha kicsit hosszabb, mint az átlagos, hanem ha már olyan, mint egy lánynak. Nem kell lepontozni, nekem ez a véleményem.

2021. márc. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!