Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Tinik 16 18 kóruak ti csókolóz...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinik 16 18 kóruak ti csókolóznatok egy 29 éves pasival aki még nem csókolózott soha??

Figyelt kérdés
Ti megcsókolnátok egy olyan palit aki 29 évesen még nem csókolózott megtanítanátok???
2020. nov. 3. 00:33
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:

Mert felnőtt férfiként mégcsak nem is csókolóztál soha

És 16 évesekre nyomulnál

Szánalom

2020. nov. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 A kérdező kommentje:
szánalom amiken keresztül mentem életem során legnagyobb ellenségemnek se kívánnám miért ne kedzhetnék egy fiatal lánnyal??
2020. nov. 7. 21:21
 23/39 anonim ***** válasza:
#22 Mert egy 16-18 éves lány általában ritkán érett arra érzelmileg, hogy egy durva dolgokon átment, traumatizált ember társa legyen, segítsen neki és támogassa. Ebben a korban általában a normális, problémamentes kapcsolatot is még csak tanulják. Téged alighanem az motivál, hogy szeretnél visszatérni a gondtalanabb, a traumáid előtti időszakba, szeretnél ismét 16 éves lenni és onnan újrakezdeni. Előbb szembesülnöd kell vele, hogy ez nem lehetséges, akkor megkezdődhet a problémáid feldolgozása. Ha most jönnél össze egy ennyire fiatal lánnyal, csak áttolnád rá a pszichés gondjaidat, és ha érzékenyebb, tönkre is tennéd. Nem lennél különb, mint aki ezt tette veled.
2020. nov. 8. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:

21 vagyok: sajnálom ezt nem tudtam

De akkor se tinit keress, nekünk még épp elég nagy dolog egy teljesen átlagos szintén tini sráccal járni

Amiről lemaradtál szintén bepótolhatod,sőt még jobban egy érettebb lánnyal. A 25-30 évesek között inkább találsz olyat aki erre megfelelne. Nem akar mindenki gyereket már ebben a korban,főleg a mai világban

16L

2020. nov. 8. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 A kérdező kommentje:
hát igen igazatok van de lehet még egszer össze jöhet
2020. nov. 8. 10:47
 26/39 anonim ***** válasza:

Összejöhet de nem 16 évesekkel értsd már meg

A te érdekedben mondjuk

2020. nov. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 A kérdező kommentje:
20évesel simán
2020. nov. 8. 11:45
 28/39 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ciki, mindenki azt és akkor csinál amit szeretne. Ha nem vagy taszító, (bár ez is relatív dolog) akkor bármire van esélyed. 29 évesen is fiatal vagy, de már fejben érettebb. A csókolózásba meg hamar bele lehet jönni, nem attól lesz valaki felnőtt szerintem.
2020. nov. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 A kérdező kommentje:
te lány vagy amugy???
2020. nov. 13. 22:52
 30/39 anonim ***** válasza:

20-22 körüli lányt szerintem simán találsz,vannak akik annyi idősen még szüzek. Végülis nem olyan nagy dolog hogy még nem csókolóztál, az fontosabb hogy normális legyél és lelkileg érett a kapcsolathoz

Sok sikert

16/L vagyok

2020. nov. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!