Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kezdjek neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdjek neki?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Hétfőn bejött a munkahelyemre(azóta rá gondolok akármit csinálok.) egy szép aranyos kb 18-20 éves lány gyakornoknak. 3 napig volt nálunk amiről nem tudtam sajnos). Azt lett volna a tervem hogy holnap mikor bejön meghívom egy kávéra, energiaitalra vagy épp reggelire. De mivel nem jön így ez kimaradt.:(..

Véleményetekre lennék kíváncsi. Még anyumékkal élek és kocsim sincs. Ez az ami aggasztó, hogy lehet ezek miatt fog nemet mondani. A jogsit lerakom szerintem a közeljövőbe, kocsim az meglesz. Várjak még vele addig amíg meg nem lesz a jogsi+kocsi vagy próbáljam meg elhívni valahova.?? (egyébként ahol dolgozom sok ember megfordul, természetesen lányok is(iskolások többnyire). De azok nem váltottak ki belőlem ilyen érzelmet mint ő.



#lány #szerelem #aranyos #elsőmeglátás
2020. szept. 16. 20:19
 1/2 A kérdező kommentje:
ja és 24/f (kérdező voltam)
2020. szept. 16. 20:20
 2/2 anonim válasza:
100%

Az egyszer biztos, hogy ne várd meg a jogsit meg a kocsit.

Csak hivd el valahova, ismerd meg. Vigyázz nehogy valaki lecsapja a kezedről.

2020. szept. 17. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!