Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Fú hát most ez ciki lesz, de:...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fú hát most ez ciki lesz, de: hogy kell JÓL csókolózni?

Figyelt kérdés

Na szóval:

Van egy srác, akivel együtt vagyunk. Holnap után fogunk találkozni. Egy bökkenő van, hogy én még nem csókolóztam. Neki sok barátnője volt már eddigi életében, már nem is szűz, de mindegy.

A kérdésem az, hogy kell csókolózni? És hogy kell jól? Tudom, ciki ez a kérdés, de ez van.



2020. jún. 10. 20:38
 1/5 anonim ***** válasza:
92%

(bár nekem se volt még)

De az utolsó részre reagálnék:

Sok hasonló kérdést láttam, már.. és bár nekem se volt, de jön az magától.. maximum ő fog vezetni, ha tapasztalt

+Nem ciki a kérdés, ne aggódj :D csak ne idegeskedj rajta

2020. jún. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%
Jól írja az első, ösztönös. Nem is nagyon lehet leírni, hogy most mit csinálj tulajdonképpen. Biztos, hogy rá fogsz érezni.
2020. jún. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
73%
1. vagyok: elírtam bocsi xd " láttam már " - nem kell oda vessző
2020. jún. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
38%
Nyisd ki kicsit a szád és engedd hogy vezessen. Aztán ha a nyelve a szádba téved akkor próbáld meg a nyelved úgy mozgatni, mintha egy fagyit akarnál körbenyalni
2020. jún. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Erre nincs jó válasz, sőt egyáltalán nincs válasz.

Ez így megfoghatatlan és semmit sem segít, de tényleg jön magától. Tudom, hogy mindenképp izgulsz az első előtt, de menni fog. Főleg, hogy a másik fél tudja, hogy kell csinálni.

Amúgy meg mindenkinek más a "jó csók", de semmiképp se legyél túl agresszív.

2020. jún. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!