Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Miért tűnhetett el? Mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tűnhetett el? Mit kellene csinálnom?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy évfolyamtársam, (most vagyunk végzősök),aki már 4 éve tetszik, és egy barátjától tudom, hogy én is neki. A srác nagyon bátortalan, gyerekes tud lenni a barátai szerint. Már többször is elhívott randizni az évek során, de valamiért mindig lemondta az utolsó pillanatban. Egy idő után megelégeltem és nem beszéltem vele. Azóta eltelt egy fél év, és megint egy társaságba kerültünk. Újra elkezdtünk beszélgetni, majd elhívott randizni. Elmentünk kávézni, több mint 3 órát végig beszélgettünk és én nagyon jól éreztem vele magam, sőt úgy láttam rajta, hogy ő is. Aznap este és másnap is beszéltünk, majd megkérdezte, hogy áll -e még a következő napra megbeszélt randi. Biztosítottam róla, hogy persze, de reggel írt, hogy le kell mondania, mert a kosármeccsén kiment a bokája. A randinkon mondta, hogy aznap lesz az egyik legjobb barátjának a szülinapja és elmennek bulizni. Eléggé kiakadtam, hogy megint kezdi a kifogásokat és még a szülinapra is elmegy, pedig engem lemondott. A buliról írt még éjfél körül, hogy én mit csinálok este, de nem válaszoltam neki, mert lemerült a telefonom. Rá pár órára írt 4 🥺 emojit, de ugye arra sem tudtam reagálni. Majd reggel írtam neki, hogy voltam én is városban, aztán megkérdezte, hogy mit csinálok,mert most ráérne, de én éppen családi ebéden voltam, amit meg is írtam neki. Erre nem válaszolt napokig, sőt meg sem nézte. Pár nap múlva írtam neki, hogy haragszik -e rám, vagy hogy történt -e valami, de azt mondta, hogy csak sok dolga volt. Azóta nem beszéltünk. Ez volt lassan egy hete. A barátnőim azt tanácsolták, hogy hagyjam annyiban. Az egyik barátja azt mondta, hogy szerinte csak megsértődött rám és megijedt, és nekem kéne most írnom neki, hogy találkozzunk. Ti mit gondoltok?

2020. jan. 25. 00:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Folyton lemondja a randit, inkább hagyd a fenébe...
2020. jan. 25. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Mazsidrazsii válasza:
100%
Úgy gondolom hogy beszélned kéne vele erről. Nyugodtan elmondhatod pár mondatban hogy te komolyan gondoltad, ő egy csomószor elhívott, de nem lehet a másikkal össze-vissza játszani és döntse már el mit akar.
2020. jan. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem még adj neki egy esélyt, még egyszer mondd el neki, hogy zavar hogy mindig az utolsó pillanatokban mondja le a randit. Ha nem tanul belőle érdemes lenne véget vetni a kapcsolatnak, mert ő sem igazán tartja komolynak a jelek szerint.
2020. jan. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igazából két dolog miatt vacillálok, hogy ráírjak -e vagy sem. Az egyik, hogy már 1 hete nem beszéltünk, és fogalmam sincs hogy kellene ráírnom. A másik, hogy mi van, ha ez egy jelzés volt felőle, hogy nem tetszettem neki, vagy nem ilyennek képzelt el és én meg csak futok utána? A válaszokat nagyon köszönöm mindenkinek, ment a zöld kéz!:)
2020. jan. 26. 18:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!