Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lesz valaha barátom? Ti is...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lesz valaha barátom? Ti is hasonlóan gondoljátok, mint édesanyám?

Figyelt kérdés

Sziasztok, kérlek olvassátok el, ha van egy kis időtök :)


Igazából a fent lévő első kérdésre nem igazán tudtok válaszolni kedves gyk-sok, mivel nem ismertek engem, és soha nem is láttatok. De ki kell adnom magamból, és úgy érzem itt, név nélkül egyszerűbb.

(A 2. kérdésre is ki fogok térni.)

Na most ez nem egy eget rengető nagy probléma, de:

Nincs barátom (nagyon fiatal vagyok, 16 éves lány, és tudom még rengeteg időm van megtalálni az igazit. Kérlek azzal ne jöjjetek, hogy a tanulásra koncentráljak, kitűnő tanuló vagyok.), és valamiért úgy érzem nem is lesz. Nem tudom, egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy valaki "úgy" tekintene rám. Mármint nincs baj a kinézetemmel, sokan azt mondják szép vagyok. Na de ugye ez relatív. Szerintem én átlagos kinézetű vagyok, vannak olyan napjaim, mikor szépnek látom magamat, de olyanok is akadnak, mikor egyszerűen rondának. Az iskolában is sokan megnéznek, de sosem tudom eldönteni, hogy azért bámulnak fiúk, lányok, mert szépnek találnak, vagy pedig épp ellenkezőleg vélekednek a külsőmről.

A belsőm szerintem megfelelő, persze vannak rossz szokásaim/tulajdonságaim, például a legnagyobb gond, amit észrevettem, az a túlgondolás.

Tudom, ezek alapján, amiket leírtam, nem ismertetek meg, csak úgy nagyon nagyjából leírtam a helyzetet.

A szívem mélyén nagyon szeretném, ha állna mellettem egy fiú, aki megbecsül, és szeret, de az eszem tudja, hogy ebben a korban a LEGTÖBB (nem az összes, minden tiszteletem a kivételnek) fiú éretlen még.

Mikor elmondtam édesanyámnak, hogy attól félek, nem lesz barátom, azt mondta, ha nem is lesz középiskolás éveim alatt, egyetemen biztosan találok valakit magam mellé, mivel ott már inkább azt nézik, hogy kit tudnának maguk mellé elképzelni feleségnek és anyának. Csak hogy azt tudni kell, hogy neki (mármint anyukámnak) édesapám volt az egyetlen fiúja, és egészen máig együtt vannak.

Azt is mondtam neki, hogy az idők változnak, és most már nem minden lány találja meg a "másik felét". Mert sajnos sok fiú csak a külsőre megy. És nem álszentkedek, mivel bevallom, nekem is fontos döntőtényező a külső, de nem a legfontosabb.


Elsősorban azokhoz a nőkhöz fordulnék, akik ugyanebben a helyzetben vannak, vagy hasonlóan gondolták, de rájuk talált a szerelem. A férfiakhoz (18-25) az lenne a kérdésem, hogy ti mit kerestek egy hölgyben? (Nem azért írtam 18-25-öt, mert ezzel a korosztállyal jönnék össze, hanem mert ált ilyenkor mennek egyetemre, fősulira, és kezd a gondolkodásmódjuk elvileg más lenni e témában)Bárki más is érezze szabadnak, hogy hangot adjon véleményének, mindenre kíváncsi vagyok, negatív és pozitív reakciókra egyaránt. :)

(nem társkeresés céljából írtam ki, és képet sem fogok feltenni, ne kérjétek)



2019. febr. 17. 15:19
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó, nem tudom mit ártottam neked, de amúgy ha már meg kérdezted a végén, igen sokat tévedsz. Nem vagyok stréber, és sok igaz baráttal vagyok megáldva akik támogatnak engem. :) Nem vagyok sulikedvenc, közember vagyok :) és könyvmoly sem vagyok, inkább a videojátékok vonzanak, de azok sem kórosan, kirándulni is szeretek.

Direkt nem általánosítottam, nem "dobaloztam" semmi féle jelzőkkel, sajnálom ha neked ez így jött le, de ezzel az indokolatlan viselkedéssel csak magadat minősíted, engem nem bántasz meg vele :)

Azért írtam 18 evést kort, mert akkor mennek az emberek továbbtanulni. De ezt le is írtam. Szóval nagyon alacsony lehet a felfogási szinted :)

2019. febr. 17. 17:29
 12/17 Singularity_amusing ***** válasza:
100%

Felesleges várnod, illetve remélned, hogy egyetemen sokkal másabb a helyzet mint gimnáziumban. 20 éves, egyetemista srác vagyok szóval van rálátásom a dolgokra. Minden korosztályban vannak érettebb és kevésbé érett emberek. Ugyan úgy kifoghatsz egy 17 éves srácot aki a te elvárásaidnak megfelelő, mint egy 22 évest, aki még mindig gyerekes.


Nem ismerlek, de az írásod alapján teljesen átlagos lánynak tűnsz, szóval olyan nagy baj nem lehet veled. Próbálj meg többet nyitni a fiúk felé és ha az egyik iránt esetleg többet érzel akkor nyugodtan fejezd ki az érzelmeid.


Illetve, ha rám hallgatsz, akkor teljesen felesleges erőltetni a párkeresést. Majd lesz barátod ha eljön az ideje, addig is tudod élvezni az életed a barátaiddal és a családoddal.:)

2019. febr. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

A 11. alatt vezetett kommentedben nem értesz egyet a 10. sorszám alatti fiatal 17-éves fiúval. Én idős férfiként, úgy vélem, hogy ez a fiú korához képest nagyon is objektíven látja a helyzetedet és jó tanácsokat adott (ment is neki tőlem a zöld).

Ugyancsak fején találta a szöget a 12. válaszoló egyetemista.

Én azt tanácsolom Neked, hogy semmivel sem vagy még elkésve. Nem írtál róla, de írok én, holott nem ismerem a valóságot, de sok fiatal lány tesz fel ilyen kérdést. Azzal se legyen problémád, ha még szűz vagy (ne is válaszold meg, mert engem nem érdekel)!! Mindennek eljön a maga ideje. Csak megismétlem, amit az elején már leírtam,

(nem annyi pontot kaptam rá, mint amire számítottam,mégis megismétlem): lesz még barátod és úgy gondolom, hogyan édesanyád.

Idős férfi.

2019. febr. 17. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

"Igazából a fent lévő első kérdésre nem igazán tudtok válaszolni kedves gyk-sok, mivel nem ismertek engem, és soha nem is láttatok."


Nyugi,jártasok vagyunk ebbe a tèmába.


"A szívem mélyén nagyon szeretném, ha állna mellettem egy fiú, aki megbecsül, és szeret, de az eszem tudja, hogy ebben a korban a LEGTÖBB (nem az összes, minden tiszteletem a kivételnek) fiú éretlen még."


Ebből a szempontból egyet èrtek a 10-sel (megy a zöld kèz).

------------------------------------------



A kèrdèsedre válaszolva,èn is úgy gondolom,mint az anyukád.

Egyetem alatt biztos vagyok abban,hogy ott fogod megtalálni a szerelmeseit.

De tènyleg ne várd el hogy egyszerűen odaálljon elèd ès meg kèrje a kezedet. Valamit neked is tenned kell.

Ès legyen valami önbizalmat is!

2019. febr. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Azért olyan naiv nem vagyok kedves válaszolók, hogy azt hiszem csak odaáll és kész, itt a pasim.. Tudom, hogy tennem is kell érte.

Továbbra sem tudom, a 10-es válaszoló gondját velem, nem tettem neki semmi rosszat, mégis megtámadott. Senkire sem mondtam, hogy éretlen, direkt nem általánosítottam, odaírtam csupa nagybetűvel, hogy a "legtöbb" fiú ebben a korban éretlen, ugyanis ezt tapasztalom. Azt is odatettem, hogy tisztelet a kivételnek. Ennek ellenére gondoltam, hogy fognak ezért támadó kommentek érkezni, de engem ezzel nem bántanak, én ennél szebben és félre nem érthetőbben nem tudtam fogalmazni, ennek ellenére volt valaki, aki még ebbe is bele tudott kötni :)

2019. febr. 18. 16:41
 16/17 anonim válasza:
100%

Olyan cuki vagy! :)))

Tényleg, olvastam és ez lett a véleményem, pedig én is lány vagyok.

16 évesen én sem hittem, hogy lehet valaha barátom, mert én még annyira szép sem voltam, rosszabb a természetem is, meg minden. XD

Aztán ahogy 18 elmúltam, megélénkült az érdeklődés, igaz, nem sikerült a legjobban a szerelmi életem, de lett pasim, nem is egy, igen. 😀

Szóval ha minimális nyitottság van benned, lehet pasid, igaz, abban erősen kételkedek, hogy az egyetemista fiúk családot akarnak, de ne legyen igazam.

Nekem annyi a tanácsom, hogyha kifogsz valakit, akivel jól érzed magad, normális veled és nem laposodik el a nemi életetek 1 hónap után, akkor tartsd meg örökre, sok további stressztől kíméled meg magad, mert ez a társkeresősdni az csak a stressz, higgy nekem.

Nekem nem sikerült, de igyekszem átadni a tapasztalatokat. Xd

2019. febr. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ :)
2019. febr. 19. 16:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!