Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lesz valaha barátom? Ti is...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lesz valaha barátom? Ti is hasonlóan gondoljátok, mint édesanyám?

Figyelt kérdés

Sziasztok, kérlek olvassátok el, ha van egy kis időtök :)


Igazából a fent lévő első kérdésre nem igazán tudtok válaszolni kedves gyk-sok, mivel nem ismertek engem, és soha nem is láttatok. De ki kell adnom magamból, és úgy érzem itt, név nélkül egyszerűbb.

(A 2. kérdésre is ki fogok térni.)

Na most ez nem egy eget rengető nagy probléma, de:

Nincs barátom (nagyon fiatal vagyok, 16 éves lány, és tudom még rengeteg időm van megtalálni az igazit. Kérlek azzal ne jöjjetek, hogy a tanulásra koncentráljak, kitűnő tanuló vagyok.), és valamiért úgy érzem nem is lesz. Nem tudom, egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy valaki "úgy" tekintene rám. Mármint nincs baj a kinézetemmel, sokan azt mondják szép vagyok. Na de ugye ez relatív. Szerintem én átlagos kinézetű vagyok, vannak olyan napjaim, mikor szépnek látom magamat, de olyanok is akadnak, mikor egyszerűen rondának. Az iskolában is sokan megnéznek, de sosem tudom eldönteni, hogy azért bámulnak fiúk, lányok, mert szépnek találnak, vagy pedig épp ellenkezőleg vélekednek a külsőmről.

A belsőm szerintem megfelelő, persze vannak rossz szokásaim/tulajdonságaim, például a legnagyobb gond, amit észrevettem, az a túlgondolás.

Tudom, ezek alapján, amiket leírtam, nem ismertetek meg, csak úgy nagyon nagyjából leírtam a helyzetet.

A szívem mélyén nagyon szeretném, ha állna mellettem egy fiú, aki megbecsül, és szeret, de az eszem tudja, hogy ebben a korban a LEGTÖBB (nem az összes, minden tiszteletem a kivételnek) fiú éretlen még.

Mikor elmondtam édesanyámnak, hogy attól félek, nem lesz barátom, azt mondta, ha nem is lesz középiskolás éveim alatt, egyetemen biztosan találok valakit magam mellé, mivel ott már inkább azt nézik, hogy kit tudnának maguk mellé elképzelni feleségnek és anyának. Csak hogy azt tudni kell, hogy neki (mármint anyukámnak) édesapám volt az egyetlen fiúja, és egészen máig együtt vannak.

Azt is mondtam neki, hogy az idők változnak, és most már nem minden lány találja meg a "másik felét". Mert sajnos sok fiú csak a külsőre megy. És nem álszentkedek, mivel bevallom, nekem is fontos döntőtényező a külső, de nem a legfontosabb.


Elsősorban azokhoz a nőkhöz fordulnék, akik ugyanebben a helyzetben vannak, vagy hasonlóan gondolták, de rájuk talált a szerelem. A férfiakhoz (18-25) az lenne a kérdésem, hogy ti mit kerestek egy hölgyben? (Nem azért írtam 18-25-öt, mert ezzel a korosztállyal jönnék össze, hanem mert ált ilyenkor mennek egyetemre, fősulira, és kezd a gondolkodásmódjuk elvileg más lenni e témában)Bárki más is érezze szabadnak, hogy hangot adjon véleményének, mindenre kíváncsi vagyok, negatív és pozitív reakciókra egyaránt. :)

(nem társkeresés céljából írtam ki, és képet sem fogok feltenni, ne kérjétek)



2019. febr. 17. 15:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
62%
Én is pont ugyanigy vagyok:(
2019. febr. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

15:26

Akkor egy cipőben járunk :') Ha van kedved, beszélgethetünk

2019. febr. 17. 15:33
 3/17 anonim ***** válasza:
57%

Igen, lesz barátod, főleg, ha Te is akarod (látom, akarod).

Igen, én is úgy gondolom, ahogyan édesanyád.

2019. febr. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer biztos lesz. De az igazi nem jön fehér lovon, tenni is kell érte. Amit sokan elkövetnek, hogy csak egy szűk körben, szűk korosztállyal ismerkednek. Ha viszont tudsz nyitni és adsz lehetőséget az igazinak, hogy megtaláljon, meg fog. De nem azonnal, türelem.
2019. febr. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Miss Endzsi ***** válasza:
100%
16 évesen én is így gondoltam. Aztán lett olyan barátom, aki tökéletes volt számomra. Gyönyörű, kedves. Ehhez kellett önbizalom is, elhittem, hogy meg fog történni, hogy nagy rá az esély.
2019. febr. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Köszönök szépen minden eddigi választ, megfogadom a tanácsokat :) Mindenkinek ment a zöld kéz
2019. febr. 17. 16:13
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is hasonlóan vagyok, csak én hiszek benne, hogy lesz barátom akár féléven belül. Viszont azt is eltudom képzelni, hogy egyetemig nem lesz senkim és csak ott találom meg az első szerelmet. Azt is eltudnám fogadni, de őszintén szólva már én is akarnék egy párkapcsolattal próbálkozni, még ha az nem is örökre szól. Ne abban a hitben élj, hogy úgy lesz ahogyan anyukád mondta, de fogadd el azt a lehetőséget is :)
2019. febr. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm szépen :)
2019. febr. 17. 17:10
 9/17 anonim ***** válasza:
Én 30-as fiatal férfi vagyok és szintén egyedül. Szerintem légy igényes és várd meg az igazit, mert ma a jó kinézetű, pénzes és / vagy tanult fiúk váltogatják a lányokat kb havonta-kéthavonta. A nőknek inkább érzelmi-és anyagi támaszra kell a férfi-míg a férfi inkább a szexuális vágyát akarja kielégíteni, az érzelmi szükségletei mellett. Tervezek kiadni egy tanácsadó könyvet e témában idén. Én házasság-párti vagyok, konzervatív.
2019. febr. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
71%

Nyilván, nem érdekel téged a véleményem, 17 éves férfi/fiú lévén, mert még egy év hiányzik nekem ahhoz, hogy ne bélyegezz meg az "éretlen" jelzővel.


"a legnagyobb gond, amit észrevettem, az a túlgondolás."

Ezt az egész kérdést tökéletesen leírja ez az egy mondatod. Fölöslegesen agyalsz ezen.

Amúgy ha te, elvileg okos lány létedre ilyen jelzőkkel dobálózol, akkor kérlek ezt engedd meg nekem is. Ezt a kérdés tipikusan egy eléggé baráthiányos, már-már stréberkedő sulikedvence, reménytelen könyvmoly lány írhatta. Sokat tévedek? De ez csak az én véleményem ;)

2019. febr. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!