Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ti mit gondoltok erről?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok erről? Tényleg rosszul állok a dolgokhoz?

Figyelt kérdés

Az a helyzet,hogy van egy fiú,akit 2 hónapja ismertem meg interneten keresztül.

Találkoztunk minden jó volt,tetszettünk egymásnak(én úgy vettem észre).

Hónapok óta nem voltam úgy senkivel és ő sem.

Első találkozásnál közölte hogy ő szeretne úgy velem lenni,amire én nemet mondtam,kértem,hogy adjon egy kis időt,aztán találkoztunk újra,azt mondta akkor hogy ő elég időt adott már nekem(2-3hét telt el a találkozások közt)de én újra nemet mondtam,aztán találkozott más lánnyal,azt mondta nem volt vele úgy,csak csók volt köztünk..Sajnos úgy alakult a dolog,hogy míg szóba nem hozta a szex témát addig minden oké volt és megszerettem őt,harmadik találkozásnál már azt mondta ha nem leszek vele úgy,akkor nem is kellek neki.

Beszéltünk még egy ideig aztán mostmár 2 hete egyáltalán nem beszélünk.

Van más aki szeretne velem lenni,de én nem érzem azt,hogy szeretném megpróbálni valakivel,és nem akarom azt,hogy párszor találkozok vele,aztán rádöbbenek,hogy ő engem nem érdekel,mert még a másikhoz kötnek érzések,vagy bármi ilyesmi..Viszont van egy barátnőm,aki szerint hülyeséget csinálok,mert nem használom a másikat úgymond búfelejtőnek.

Ti mit gondoltok erről,tényleg én vagyok túl maradi gondolkodású?

Elnézést hogy lassan tértem a lényegre



2018. dec. 29. 18:42
 1/7 anonim válasza:
100%

Az kortól is függ hogy mennyire de alapból szerintem nem jó kezdet ha már így kezdi hogy na akkor nem is kellesz neki. Így eléggé úgy tűnik hogy csak arra kellenél aztán ha meg kapna vagy rögtön pattintana vagy majd ha ki szórakozta magát. Mindenesetre ha valaki komolyan érdekel valakit az tud várni ha a másik még nem érzi késznek magát. Jó mondjuk 30 évesen jó hogy nem akar fél évet várni de ez hogy már 3. Alkalommal feltétel így elég gyanús

24/L

2018. dec. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

18 ő is és én is

Ezen már túl vagyok végülis nagyrészben

Most inkább az aggaszt amit a baratnom mondott..én nem érzem maradinak azt,hogy valakit nem szeretnék kihasználni,vagy csak búfelejtőként használni..Nem kérdeztem még meg eddig senkitől sem,hogy mi erről a vélemenye..

2018. dec. 29. 19:02
 3/7 anonim ***** válasza:
A barátnődnek nincs igaza, ne hallgass rá! A búfelejtés nem szexszel történik. Jól tetted, ahogy tetted. Az 1. válaszolónak fogadd meg a tanácsát, ezt tanácsolom én is. F.
2018. dec. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőd akkora egy hülye liba.Már bocs hogy ilyet mondok de tényleg.Legyél okosabb.Amúgy jól csinálod.Nem jó hamar belemenni egy kapcsolatba.De azért sok sikert hátha összejön a dolog:)
2018. dec. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Szerintem nagyon jól tetted, nem kell mások véleményére adni, hisz te tudod, hogy neked mi a jó. A barátnőd lehet nem akart ezzel rosszat, de ha te egyszerűen nem akarsz mást búfelejtőnek használni, akkor ne erőltesse rád és ne manípuláljon ilyen szavakkal, hogy maradi vagy.. Minden ember kūlönbözik és minden embernek más erről a véleménye.Főleg úgy ne ad oda magad, ha nem is vonzodsz hozzá, szerintem úgy nem az igazi. Az a fiú még kisgyerek nagyon, csak arra kellettél volna neki..
2018. dec. 30. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Helyesen teszed, ha nem adod oda magad mindjárt a fiú/k/nak! Legyen tartásod, "egye meg őket a fene" érted! Becsülni fognak érte.

F.

2018. dec. 30. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Koszonom!

Rendesek vagytok:)

2018. dec. 30. 13:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!