Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Akivel alakulóban vagyok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akivel alakulóban vagyok kijelentette, hogy nem tudna hű lenni. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Tudja, hogy nekem ez mennyire fontos, és eleinte komolyan is vette, de egy buliban végül "engedve a kísértésnek" kavart egy lánnyal, ami nem tudom nála pontosan mit is jelent.

Már lassan egy éve kezdődött, hogy ez a srác elhívott bulikba, ide-oda, de visszavontam. Most, hogy belementem a komolyabba, úgy érzem , bennem csalódhatott, és mégsem akarna tőlem semmit. Azt mondta, a hűtlenségével nem tudna mit tenni, mert nem tud nemet mondani.

Ezt magamon is tudom, ilyen vagyok én is, de én sosem lennék hűtlen a barátomhoz.

Hagytam neki 3 napot (pontosabban ő kért ennyi időt). hogy átgondolja a dolgokat, mert először én vetettem fel néhány problémát, majd ő előállt ezzel. Az én gondom az volt, hogy alig találkoztunk, illetve két- három naponta erőltette meg magát arra, hogy írjon. És hát ez nekem nem tetszett.

Most így, hogy hűtlen és ezen gondolkodik, hogy akar-e valamit vagy nem, ez engem nagyon felforgat. Nem is értem. Szerintetek mit tehetnék? Már csak két nap van a válaszáig, és nem tudom mivel drukkoljak elő a válaszára.

Ti mit tennétek?

16/L



2018. júl. 23. 21:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Engedd el, ebből nem lesz semmi. Max ha komolyan együtt lesztek, megcsal és csak te fogod rosszul érezni magad. Most szállj ki, mielőtt túlságosan kötődni kezdenél hozzá
2018. júl. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Menekülj!!! Fogadd meg, amit az 1-es tanácsol!
2018. júl. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Menekülés
2018. júl. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!