Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti, hogyan mutatnátok be egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti, hogyan mutatnátok be egy olyan olyan fiút, lányt akivel alakulóban van a kapcsolatotok?

Figyelt kérdés
PL: van egy lány akivel alakulóban van és elviszed ide oda és belebotlasz ismerősbe,barátba , hogyan mutassam be ? Nem mondhatom hogy alakulóban lévő barátnőm .
2018. ápr. 19. 20:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy, mondod a nevét. "Ő itt Anna..."
2018. ápr. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ahogy az első mondta. Simán: ő itt xy, egy kedves barátom a suliból. Vagy o it ... együtt járunk edzésre... stb
2018. ápr. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Semmiképp ne mondd,hogy ő egy barátod, mert ezzel elintézed,hogy többet ne legyen semmilyen randi...mert azzal nem randizunk,akire barátként tekintünk.


Én fiúként így mutatnám be a lányt:

"Ő itt egy kedves ismerősöm, XYZ."

"A hölgy XYZ."

"Hadd mutassam be ezt a szimpatikus lányt, XYZ-t."

2018. ápr. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az én (most már) barátom annak idején úgy mutatott be egyszer (akkor még csak alakulóban volt) egy (felnőtt) ismerősének, hogy "ő itt xy, egy osztályba jártunk általánosban, és mostanában sokat találkozunk..."

Hát szakadtam😂

Előtte meg kérdezgette hogy szerintem hogy mutasson be.


És most hogy már egy kis ideje járunk, még mindig probléma adódik belőle...

A szülei még nem tudják, és amikor az ő jelenlétükben kell valakinek bemutatnia...hát olyankor nagy szarban van😂


De én is a sima keresztneves bemutatást ajánlom!!

2018. ápr. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!