Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Egy adott pillanatban nagyon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milka123 kérdése:

Egy adott pillanatban nagyon megsért, miért?

Figyelt kérdés

Sziasztok... Nem akarom kerülgetni a dolgokat.. A barátnőm amilyen kedve van úgy viszonyul hozzám.. Ez esetben 2 kedvről beszélünk, jó és rossz... A rossz kedvével van problémám, gondolom ez kiderülhetett.

Szóval, ha rossz kedve van bármitől a nagy világból, akkor olyan mint egy sünmalac-.-".. Egyszerűen nem tudok mit tenni vele, beszélgetni nem tudok normálisan, mert : "- aha, -ja, -az jó" Meg ilyesmikkel jön... Nagyon szeretem, de az ilyesfajta viselkedésekkel a végtelenségig megsért, és tol elfele magától.. Össze-vissza vagdostam már magam meg baromságokat csináltam, csak hogy levezessem a dühömet, csillapítsam a csalódásomat.. Próbáltam már megmondani neki és igen én lettem lecseszve. Csak is ezért csinálja mert ilyen a viselkedése, semmi más ok nincsen... Mit tudok csinálni? Küldjem el? szakítsak vele? Kezdem érezni, hogy a tűrés határomon kívül van már ez az egész dolog... Nem akarom elveszíteni, tényleg nagyon szeretem, de bírni se bírom tovább...Nagyon kérek mindenkit, hogy csak az válaszoljon aki tud, és akar segíteni mások mellőzzenek. 16/F


2018. júl. 13. 21:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Vagdostad magam mert a barátnőd azt mondta hogy "az jó?" vagy elfogadod és megpróbálsz baromságokat csinálni és megérted,hogy vannak ilyen napjai,vagy lelépsz tőle.
2018. júl. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
*Nem baromságokat csinálni.
2018. júl. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!