Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan mondjam el a szuleimnek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el a szuleimnek?

Figyelt kérdés

Van egy baratom de van koztunk kb 15 ev

Nekem a korral semmi bajom nincs

De a szuleim szerint tuti tul idos lesz hozzam.

Hogyan kene elmondanom nekik hogy megertsek hogy szeretjuk egymas

Felek attol ha elmondom akkor eltiltanak tole


En 18l 33f


Koszonom elore is a valaszokat!



2018. júl. 8. 09:36
 1/9 anonim ***** válasza:
37%

Drágám sajnálom, biztos olyan történt veled, ami miatt lelkisérült lettél.

33 évesen semmit nem akar tőled, majdnem az apád lehetne, kihasznál és eldob majd.

2018. júl. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Hidd el nem olyan

Mar 2 hnapja egyutt vagyunk

Mar reg megtehette volna


Persze kiakar hasznalni

Azert akar akkor a szuleinnek meg a baratainak bemutatni

Meg h menjunk el egyutr nyaralni

Szep kihasznalas ez

2018. júl. 8. 10:10
 3/9 anonim ***** válasza:
40%
Olyan kis naív butuska vagy, szervezz estét azt mutasd be akkor, de ne lepődj majd meg
2018. júl. 8. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%
Az unokahúgom is így kezdte a kapcsolatát a barátjával, a különbség csask annyi, hogy ott a férfi szülei nem fogadják el a mai napig sem a lányt, és most lesznek 10 éves házasok. (És NEM, nem a pénze miatt van a nö vele, mindketten egyforman jól keresnek!)
2018. júl. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
1-es: ki az, aki egy 33 éves férfit idősnek tart??? Az én szüleim között 20 év volt a korkülönbség. A felektől függ, hogy sok-e a 15 év vagy sem. Pláne, ha szerelem van, akkor semmi sem sok.
2018. júl. 9. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
4-esnek üzenem, hogy megvan a véleményem arról a családról, akiről ír, hogyha egyéb kifogás nincs a lánnyal szemben, mint az, hogy fiatal.
2018. júl. 9. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A 4-es vagyok, és nekem is. De a fiatalok ennek ellenére bebizonyították, hogy kitartanak egymás mellett és nem a szülök hangulata alapján döntenek a jövöjükröl.
2018. júl. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nagyapám 18 évvel volt idősebb nagyanyámtól.

Én 35 vagyok, és én is egy kb tizessel fiatalabb párra vágyok.

Ffi.

2018. júl. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Házas voltam. Beleszerettem egy 18 éves lányba 33 évesen. Rengeteg őrültséget csináltunk együtt. Elváltam, és sok év együttélés után elvettem. Van egy közös gyermekünk és elváltunk, amiben az anyjának, aki utált, sok szerepe van!

Mutassátok be egymást a családjaitoknak, és kiderül mire számíthattok tőlük.

Egyébként pedig tutti recept nincs semmire!

Éljen a szerelem!

2018. okt. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!