Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lehet, hogy meleg a pasim?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy meleg a pasim?

Figyelt kérdés

Már vagy két hónapja írogattam egy sráccal Messengeren, aki azt állította, hogy szerelmes belém. Egyik nap találkoztunk és hát eléggé elhamarkodottan belementem abba, hogy járjunk. Még aznap haza kellett vinnem, megmutatnom anyáéknak, és nekik egyből az jött le, hogy tuti meleg. Mert hát eléggé nyávogósan beszél. De ő arra fogja, hogy nem tudja rendesen kimondani a R betűt. Elég gyakran kezd el "melegesen" viselkedni. Vagyis nőiesen emelgeti a kezét, amivel megigazítja a haját, egymásra teszi a lábait... stb.. De ő ezeken mind nevet és azt mondta, hogy csak vicc. De akkor is zavar, hogy túl jól áll neki melegnek lenni. Ami fura még, hogy van egy kedvenc bandája, akinek az énekese meleg és van felesége. Ő arra akar hasonlítani, ami azt jelenti, hogy sminkelni akarja magát, ki akarja festeni feketére a körmeit, és hosszú hajat akar... Egyik nap hazavitt bemutatni a családjának és ott az egész környéken körbevitt, hogy mindenki lássa, hogy együtt van valakivel. És még azt is mondta, hogy direkt pletykás emberek háza előtt visz el, hogy pletykáljanak rólunk... És a szülei is nagyon boldogan fogadtak, mert harmadik óta én vagyok az első lány, akit hazavitt bemutatni. És a szülei örültek, hogy végre nem fiúval csavarog. Azt is megtudtam, hogy van neki egy fiú barátja, aki egyszer megcsókolta, de ő elvileg nem viszonyozta. És ehhez a fiú barátjához a nyáron túl közel került.. ami azt jelenti, hogy egész nyáron kézen fogva sétáltak és melegeset játszottak... Az gáz ha féltékeny vagyok egy fiúra? Ja meg az volt még érdekes, hogy kiírta facebookra, hogy kapcsolatban és egy srác megkérdezte tőle, hogy kivel és ő annyit válaszolt, hogy lánnyal... De ezek ellenére kitart amellett, hogy ő nem meleg és, hogy szeret engem.

Ha ez számít a fiú 17 éves, és én 16.

Lehet, hogy csak azért van velem, mert szégyenli, hogy meleg és velem akarja bizonyítani az ellenkezőjét, ami nem is igaz?



2018. jún. 4. 23:09
1 2
 11/18 anonim válasza:
89%
Erre aztan buszke lehetsz utolso, hogy prostizol :D
2018. jún. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
21%

11 amíg a nőknek a 10/10es pasikák kellenek akkor inkább prostizok :D

Megtehetem.

2018. jún. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
89%
Talan nem kene altalanositani. :)
2018. jún. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
93%

"Még aznap haza kellett vinnem, megmutatnom anyáéknak,"


Bocs, de ezen felröhögtem. WTF??? :D Na olvasok tovább...

2018. jún. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
95%

"Mi baj van a feminin srácokkal?


Jó ti ronda nők itt szidtok minket, de én cserébe a legfullosabb prostikat dugom :)"


Hát drágám, üvölt a soraidból a frusztráltság. De nem baj, kur vázz csak tovább, jó az neked.


Kérdező: a pasi meleg, egyértelmű. Nem értem mi a kérdés.

2018. jún. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
93%

Juj. Elég durva.

Hagyd a francba.. Nem tudsz rá férfiként tekinteni és amint be meri vallani, hogy meleg el fog hagyni egy férfiért.

2018. jún. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:

Vannak feminim pasik, lehet úgy viselkednek de nem azok, vagy azok csak nem mondják.

Én azt javaslom kérdezd meg, biszex vagy? Persze nem így, ha úgy jön a beszélgetés.

22F bi vagyok, nem íródik le rólam semmi, legjobb barátom meglepődött mikor elmondtam. Vannak a normális melegek és vannak akik ki is mutatják (a második rossz mivel a normalisokat is elítélik, és csak ők járnak fesztiválra.... ) . Ha kérdésed van írj, lehet tudok segíteni.

2018. aug. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:

Utolsó vagyok!

Volt egy osztálytársam, azt hittem full homár... Legjobb csaja van most.

És még ezt jobb most tisztázni, minthogy később kiderül, és ha el is mondja/bevallja, akkor tényleg szeret/megbizik, ez egy óriási lépés ha valaki bevallja olyannak aki számít..!

2018. aug. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!