Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lehet, hogy meleg a pasim?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy meleg a pasim?

Figyelt kérdés

Már vagy két hónapja írogattam egy sráccal Messengeren, aki azt állította, hogy szerelmes belém. Egyik nap találkoztunk és hát eléggé elhamarkodottan belementem abba, hogy járjunk. Még aznap haza kellett vinnem, megmutatnom anyáéknak, és nekik egyből az jött le, hogy tuti meleg. Mert hát eléggé nyávogósan beszél. De ő arra fogja, hogy nem tudja rendesen kimondani a R betűt. Elég gyakran kezd el "melegesen" viselkedni. Vagyis nőiesen emelgeti a kezét, amivel megigazítja a haját, egymásra teszi a lábait... stb.. De ő ezeken mind nevet és azt mondta, hogy csak vicc. De akkor is zavar, hogy túl jól áll neki melegnek lenni. Ami fura még, hogy van egy kedvenc bandája, akinek az énekese meleg és van felesége. Ő arra akar hasonlítani, ami azt jelenti, hogy sminkelni akarja magát, ki akarja festeni feketére a körmeit, és hosszú hajat akar... Egyik nap hazavitt bemutatni a családjának és ott az egész környéken körbevitt, hogy mindenki lássa, hogy együtt van valakivel. És még azt is mondta, hogy direkt pletykás emberek háza előtt visz el, hogy pletykáljanak rólunk... És a szülei is nagyon boldogan fogadtak, mert harmadik óta én vagyok az első lány, akit hazavitt bemutatni. És a szülei örültek, hogy végre nem fiúval csavarog. Azt is megtudtam, hogy van neki egy fiú barátja, aki egyszer megcsókolta, de ő elvileg nem viszonyozta. És ehhez a fiú barátjához a nyáron túl közel került.. ami azt jelenti, hogy egész nyáron kézen fogva sétáltak és melegeset játszottak... Az gáz ha féltékeny vagyok egy fiúra? Ja meg az volt még érdekes, hogy kiírta facebookra, hogy kapcsolatban és egy srác megkérdezte tőle, hogy kivel és ő annyit válaszolt, hogy lánnyal... De ezek ellenére kitart amellett, hogy ő nem meleg és, hogy szeret engem.

Ha ez számít a fiú 17 éves, és én 16.

Lehet, hogy csak azért van velem, mert szégyenli, hogy meleg és velem akarja bizonyítani az ellenkezőjét, ami nem is igaz?



2018. jún. 4. 23:09
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
76%
Nagyon ugy tunik, hogy csak azert van veled.
2018. jún. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
73%
Igen szerintem is csak azért van veled hagyd ott mig nem késő.
2018. jún. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
68%

Egy eszköz vagy számára.

Konkrétan egy hetero férfi sem csinálja az általad leírtakat

2018. jún. 4. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
29%

Az én szememben meg a Katolikusok undorítóak.

Bocsesz.

2018. jún. 5. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
73%

Harmadik óta te vagy az első lány.

Harmadik óta

Harmadik

Harmadik

2018. jún. 5. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
96%
Hát ez így több mint gyanús. Testieség terée meddig jutottatok? (Persze lehet biszex is...)
2018. jún. 5. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
74%

Ez durva. Menekulj amig lehet. :)

Abszolut erzekelheto, hogy o valami mas fele hajlik, mint te...

A testbeszed, a viselkedese sok mindent elarul. Olvass a jelekbol.

Mondani barmit lehet, szerintem hagyd ezt a fiut.

Nem szegyen, hogy kezdi felismerni, Probalgatni a sajat identitasat, de az, hogy szegyenli, es probal inkabb egy lanyt maga melle edesgetni, mint valami bizonyitekot, az mar sokkal kellemetlenebb.

Beszelj vele, mondd el, hogy tisztaban vagy mindennel, es te nem szeretnel jatszadozni.

2018. jún. 5. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
70%

Nem akarlak bántani, de neked ez megfelel? Tehát ő az a fiú akire vágysz? Nyávogós hanggal, meleges gesztusokkal aki lehet tényleg a fiúkhoz vonzódik (és még sminkelni is akarja magát)?


Gondolj bele hogy inkább vele leszel aki ilyen "feminim" vagy keresel egy fiút aki mondjuk lehet hogy nem a legdivatosabb ruhákba jár, viszont vagy egy férfiasabb kiállása.

De ha a kapcsolat megfelel neked akkor áldásom rátok. Nem vagyok semmilyen kapcsolat ellen.

2018. jún. 5. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
63%
Hagyod magad hülyének nézni
2018. jún. 5. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
34%

Mi baj van a feminin srácokkal?

Jó ti ronda nők itt szidtok minket, de én cserébe a legfullosabb prostikat dugom :)

2018. jún. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!