Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek ez nagy korkülönbs...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez nagy korkülönbség vagy rendben van?

Figyelt kérdés
Az egyik barátom, aki ár hónapja 18 lett, összejött egy lánnyal, aki tudomasom szerint 15 éves. Ez egyfelől nem annyira nagy különbség, de másfelől ebben a korban ez szerintem elég sok. Nagyon normális a barátom, tehát félreértés ne essék, nem arról van szó hogy valami baj lenne velük, csak sokat gondolkodtam ezen. Szerintetek ez még bekefér, vagy ez már túlzás? Én nem tudom eldönteni.

2018. máj. 22. 13:01
 1/3 anonim ***** válasza:
58%
Határeset ebben a korban, de ha szeretik egymást, s ha nincsenek viselkedésben nagy ellentétek,amik őket gátolnák a párkapcsolat jó úton tartásához,akkor nem problémás eset véleményem szerint...
2018. máj. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Attól is függ, hogy mennyire érett az a 15 éves lány. Voltam ilyen helyzetben 18/F-ként, de nekem túl fiatal volt a 15 éves lány. Bár azóta találkoztam több olyan lánnyal is, akire azt hittem annyi mint én (18), de közben meg csak 15 volt...

Szóval függ az érettségtől.

2018. máj. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Bocsánat a félreírásért, és köszönöm a válaszokat!
2018. máj. 22. 13:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!