Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mért nem veszi már észre?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért nem veszi már észre?

Figyelt kérdés

Ez igazából nem szerelem, hanem barátság, de nem tudtam melyik csoportba sorolni...Szóval: kb. ötödikben kezdődött. Én és a 2 másik barátnöm elkezdtünk barátkozni 2 fiúval(mind osztálytársak vagyunk). Nevezzük a fiúkát Marcellnak és Istvánnak, a lányok pedig Mari és Molli. Meg ugye én :D. Szóval ötödik elején elkezdtünk barátkozni, aztán hatodikban nagyon összevesztünk a fiúkkal. István mindig is zárkózott volt, vele nem is annyira eröltettük a dolgot. Vele azóta se vagyunk túl jóban, bár egyszer bevallotta nekem hogy...hát kedvel. Viszont nekem ekkor tetszett Marcell, igazság szerint ötödik óta, tóval elutasítottam. Pár hónapig vitáztunk, és hát...én annyira összevesztem ezzel a bizonyos Marcellal, hogy pár hét múlva felküldtek minket a pszichológushoz. Kb. 1 órán át ott voltunk, beszéltünk, és hát én, mimózalelkű, el is sírtam magam. A végén kezet kellett fognunk, és nagyon izzadt a keze. Ezt akkor csinálja, mikor ideges. Átbeszéltük a dolgokat, és a kapcsolatunk idővel javult. Már hetedikesek vagyunk, és szent ég! Hamarosan nyolcadikosok xD. Ez idő alatt szinte minden szünetünket együtt töltjük, beszélgetünk, meg minden. És én nagyon megkedveltem, rajta viszont nem tudok kiigazodni... egyszer azt mondja kedvel minket, egyszer hogy nem, tök random azt mondja utál minket. Egyszer megkérdezte tőlem hogy ö buszinak tűnik-e mikor velünk van. Talán ezért van az hogy néha Random elkezd durva lenni, majd otthagyni minket. Engem ez nagyon zavar, mert nem érzi mennyire szeretjük őt. A barátnőim névében nem tudok beszélni, barátként ők is kedvelik, én viszont nagyon fontosnak érzem őt... fáj, hogy nem nyílik meg előttem jobban, hiszen én megnyílok előtte. Nincs sok titkom, előbb-utóbb úgyis elárulom mindenkinek. Viszont volt egy fiú, aki egy időben tetszett, és ő tudta. Élvezte a helyzetet, mivel mikor meglátta a fiút, cinkosan összenézett Mollival, és engem bámultak xD. Szünet volt, 2 hete nem láttam, és már eléggé érzem a hiányát, most pedig elutazott pár napra.

Szóval a kérdésem az lenne, hogy mi okozhatja ezeket a hangulatingadozásokat? Gyakorlatilag percenként váltogatja az "I hate you, I love you" hangulatot.

És hogyan adhatnám jobban a tudtára hogy milyen fontos számomra? Bele facsarodik a szívem hogy mennyire nem akarja figyelembe venni.

Ui:sajnálom hogy ilyen sokat írtam, remélem akad olyan aki elolvassa, és ad tanácsot.

14/L



2018. ápr. 10. 22:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem mindösszesen annyi lehet az egész, hogy még fiatalok vagytok. Tinédzserek. Ilyenkor nagyon hirtelen változnak alapjáraton is a hangulatok. Szerintem ő maga nem tudja eldönteni mit akar.

És nem ismerem, de biztos vagyok benne, hogy amikor olyat mond: “utál”, azt egészen biztosan nem gondolja komolyan.

Konkrét megoldás nincs, esetleg egy négyszemközti beszélgetés őszintén. Vagy 6 szemközt úgy, hogy a 3. Személy objektíven képes értékelni ezt a helyzetet amibe kerültetek.

2018. ápr. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igazad lehet, köszönöm válaszod! :)

Ha hazaér, majd elkapom, hogy beszélhessünk kicsit :D

2018. ápr. 11. 00:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!