Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tegyek ha nagyon nyomulós...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha nagyon nyomulós a barátom?

Figyelt kérdés

2 hónapja járok a barátommal, egy suliba járunk ő 12-es, en 9-es vagyok. Már az első héten bemutatott a családjának es ugye en is bemutattam őt az en családomnak, nagyon szeretne nalam aludni de korainak erzem. Mit csináljak hogy lassitson kicsit? Ezt igy nem akarom mondani neki mert eléggé önbizalom hiányos és egyből olyannal jönne hogy nem is szeretem.

15l, a barátom 19f



2018. márc. 31. 19:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem még nem volt csajjal, ennyi az egész :)

Vagy nagyon sokkal , és te leszel neki a következő strigula...

Ezt beszéld meg vele, azt azt mondja akkor szerinte nem szereted , hagyd ott a francba ....

2018. márc. 31. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el nekem, hogyha ennyire nyomul akkor nem lehet annyira onbizalomhianyos. Siman mondd meg neki hogy te meg nem szeretned ha nalad aludna, de majd nemsokara es ettolmeg szereted ot. Vagy ha annyira akarod akkor mondd, hogy anyukadek nem engedik meg es le van tudva. Bar nemertem ha meg ezt se tudjatok megbeszelni akkor mi lesz a komolyabb dolgokkal? Egy kapcsolat a kommunikacion alapul, szoval mondd meg neki nyugodtan! (ket baratom volt, en is mondtam nekik hogy nem szeretnem elsietni (megha az alvas a szexszel nem is fugg ossze), megertettek, ez nem a vilagvege)

17/l

2018. márc. 31. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mond neki hogy lassítson. Ha ezt nem érti meg 19 évesen akkor nagy barom.
2018. márc. 31. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Beszéld meg vele hogy neked még korai az hogy nálad aludjon és hogy legyen szives picit lassitani.
2018. márc. 31. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!