Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok nektek bejönne egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek bejönne egy ilyen fiú?

Figyelt kérdés
175-180 cm közötti magasság. Kék szem. Átlagos testalkat.Nagyon szeretem a zenét a sportot és még sok minden mást.Komolynak gondolom magam aki szereti a humort is.Nem tartozom a legbátrabb fiúk közé ( bár ez nem biztos hogy annyira látszik).17/F
2018. márc. 31. 15:07
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Hát azt mondják rólam, hogy romantikus vagyok.És érzékeny is. Nem vagyok haragtartó ( nagyon nehéz engem bármivel is fölbosszantani). Én kitartónak és hűségesnek mondanám magam. Nagyon tudok szeretni.És nekem fontos az érintés.
2018. ápr. 9. 20:14
 12/13 anonim ***** válasza:

Ilyen könnyű megszerezni a lányok tetszését? Ti aztán nem vagytok válogatósak. Sőt, kicsit extrém felszínesek vagytok.


Sok haverom pont ilyen, szóval ők is bejönnek nektek.


[link]

Illik a kérdezőre a kép. Hajrá lúzerek!

2018. ápr. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én egyet értek veled utolsó, lány létemre, de azért nem kell másokat lelúzerezni, úgy, hogy nem is ismered őket. Ezzel csak te viselkedsz úgy, mint egy vérbeli vesztes.
2018. ápr. 14. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!