Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek miért csinálta...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért csinálta így, gáz lenne ha tőle is megkérdezném? 18f és 18l

Figyelt kérdés

Már kb 1 hónapja minden nap beszélgetek a lánnyal messengeren is én iskolában is, régóta ismerjük egymást csak nem beszéltünk

mostanra szinte teljesen belém zúgott, és azt hiszem lassan én is belé...

aztán tegnap összefutottunk egy diszkóban, először mintha kicsit levegőnek nézett volna, aztán nem foglalkoztam vele, elkezdtem kicsit inni, meg páran eljöttek velem hozzánk inni egyet kettőt...aztán írt hogy hova tűntem, mondtam neki hogy lassan megyünk vissza...megkérdeztem tőle hogy direkt néz e levegőnek, mert nem fogok futkosni utána ha nem is érdeklem...

aztán bementünk táncolni, hozzásimul, simogatott de csak nagyon visszafogottan...de ezt vagy egy órán keresztül csináltuk...majd úgy éreztem hogy jöhet egy kicsit több is, meg próbáltam lekapni...elhúzódott, és mondta hogy ne sértődjek meg meg hogy legyek kicsit türelmesebb, majd adott egy puszit és csinálta tovább azt a mesés csípő mozgást

vége lett a diszkónak, megvártam amíg odaérnek érte a szülei...annyit mondott hogy szia és már itt se volt...semmi ölelés vagy puszi

hazaértem én is, aztán írtam neki hogy azért egy búcsúölelés vagy puszi jól esett volna, erre azt írta hogy na akkor majd máskor nem marad el...

ennyire prűd lenne? nekem nagyon rosszul esett hogy elutasított akkor, mi erről a véleményetek? miért csinálhatta így? érdemes lenne róla beszélnem vele?


2018. márc. 25. 21:59
 1/7 anonim ***** válasza:
46%
Kéreti magát 🤦‍♀️🤦‍♀️ az ilyen lanyokat kell hanyagolni. Nem prűd, mert ha az lenne nem csinálna ilyeneket. Inkább csak álszent.
2018. márc. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem felénk kicsit, ne légy türelmetlen. Adj neki kicsit több időt.

Szerintem nem kéreti magát, csak felénk picit.

Nem fogja elsietni, de szerintem ez rendben is van így :)

Ha türelmes leszel, szerintem egy nagyon jó kapcsolat részese lehetsz :)

2018. márc. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
oké hogy kéreti magát, de belegondol abba hogy ezzel csak azt érte el nálam hogy elvette a maradék önbizalmam is?
2018. márc. 25. 22:06
 4/7 A kérdező kommentje:

Igen, az látszik rajta hogy zavarban van amikor velem van, de én mindig oldom a feszültséget ahogy tudom

félénknek meg, hát...legjobb barátomtól kérdezte hogy van e nálam esélye meg hogy küzdene is értem ha látná rajtam hogy kölcsönös lesz az érzés...és tudja hogy ezt azzal a lendülettel screeneli nekem, meg igazából nekem is megmondta...szóval annyira nem félénk

2018. márc. 25. 22:09
 5/7 anonim ***** válasza:
Miert vette el? Ezert? Legyel ferfi, allj a sarkadra. Nem all meg a vilag emiatt
2018. márc. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Jó nyilván nem, de azért mégis csak...
2018. márc. 25. 22:10
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is tök ugyanilyen vagyok, mint ez a lány. Kedvel téged, csak időre van szüksége, hogy megbízhasson benned. Próbál flörtölni, de azért szereti ha a kezében tartja a dolgokat. Ne siettesd, a fő, hogy nagyon sokat beszélgess vele, hogy te most hogy érzed magad. Srácok, a szerelem nem annyira bonyolult dolog, csak mindenki túlkomplikálja. A lényeg a kommunikáció. Mondd el neki, hogy mire gondolsz, tisztázd vele, hogy tényleg tetszik neked és minden jó lesz :D haladjatok az ő tempójában és akkor a kölcsönös bizalom is ki fog alakulni :)
2018. márc. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!