Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek elhanyagol vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elhanyagol vagy tényleg nincs ideje?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A barátommal lassan fél éve vagyunk együtt. Alig tudunk találkozni... Foci edzése van minden hétköznap, minden második hétvégén pedig a másik lakásukban van szüleivel, elég messze. Úgyhogy szinte csak kéthetente tudunk találkozni... Hétköznap max pár óránk lenne, de nem akar olyan kevés időre, pedig szerintem az is valami.. Tudom hogy szeret, de jobban esne azért ha többet és jobban akarna látni/talizni. Nekem nagyon hiányzik, folyton.. Lassan olyan mintha csak netes kapcsolat lenne, amilyet meg nem akarok. Ez miatt sokszor összevitatkozunk.. Szerinteted mit csináljak? Illetve mit gondoltok a barátomról?

2018. márc. 23. 14:45
 1/8 A kérdező kommentje:
Neten mindennap beszélünk, de kevésnek érzem. És úgy érzem csak akkor hív át magához ha le akar feküdni velem, de nyilván nem engedek neki ameddig így gondolom.
2018. márc. 23. 14:49
 2/8 anonim ***** válasza:

Hasonló képpen vagyok, csak a barátnőm csinálja ezt velem.

Én pár napon belül tisztázni fogom a dolgokat, és mindenképpen változtatni fogunk vagy fogok, mert nem viselem el azt, hogy ötödrangú szerepem legyen. Szeretem őt, de nem lételemem.

2018. márc. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A leírtak alapján nem érdekled különösebben.
2018. márc. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nálunk is ugyanez volt, de én átmentem arra a pár órára hétköznapokon, meg néha hétvégén, meg persze suliban egész nap....kevés volt neki, veszekedtünk, szakítottunk :) nem bánom már

17f

2018. márc. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Aki akar az időt szakit a másikra

A többi csak kifogás.

2018. márc. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem akarlak megbántani, de el nem tudom képzelni, miből gondolod, hogy "szeret".
2018. márc. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Tudom hogy szeret. Mikor együtt vagyunk látom hogy boldog.. Ha a szakításról beszélünk nagyon hogymondjam... Megijed, mert nem akar elveszíteni. Holnap fogunk összefutni, jönnek a haverok is, kíváncsi leszek hogyan fog viselkedni. De lesz időnk kettesben is a végén úgyhogy.. :'D Csak félek már ezt megemlíteni neki hogy hogy gondolom ezt, mert érezteti hogy szerinte 'mindenért' nyavajgok, meg hisztizek.
2018. márc. 23. 18:09
 8/8 anonim ***** válasza:
Elgondolkoznék azon hogy azért van veled mert szeret vagy csak mondhassa másnak hogy neki van bnője.
2018. márc. 24. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!