Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek ciki, ha 17...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ciki, ha 17 évesen nincs pasim, és nem is volt még?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy rengeteg az ilyen kérdés. Azonban én ezt cikinek érzem egyenlőre. Csak úgy érzem, hogy vmiért nem lesz egyhamar senkim. Eleggé fiatalbbnak nézek ki, mint amennyi vagyok. Ez szerintetek hátrány? És ciki ez ?

Mik a tapasztalatok?

(Társkeresős privátokkal kiméljetek)



2018. márc. 1. 20:34
 1/7 anonim ***** válasza:
61%
Nem ciki. Ne így fogd fel. Sőt egyesek szemében érték. Az hogy fiatalabbnak nézelki az előny,ha nem is most,de később az lesz. Nyugi.
2018. márc. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Maximum ha annak érzed. Ha nem érzed annak, akkor mások szemében sem az. :)
2018. márc. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%

Hidd el, hogy még egészségesebb is.

Én a barátommal 15 évesen jöttem össze, és akkor is vesztettük el a szüzességünket egymással. Én egyáltalán nem voltam még arra megérve fejben, és még magához a kapcsolathoz is gyerekesek voltunk. Bár igaz, azóta is együtt vagyunk, és imádom, de visszatekintve jobb lett volna, ha vártunk volna mindkettővel.

18/l

2018. márc. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
10%
Ha tudod, hogy rengeteg ugyan ilyen kerdes van, akkor miert vagy annyira agyatlan picså, hogy ujra megkerdezed?
2018. márc. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nem ciki :)
2018. márc. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

A normális válaszokat köszönöm.

A többi.

Igen, odaírtam, hogy már láttam rengeteg ilyen kérdést. Azonban, mivel én hozzátettem, hogy szerintem hátrány lehet a fiatalabb kinézetem, ezért ez a kérdés más. És nem vagyok picsâ...Ha ennyire nem tetszik a kérdés, akkor ne olvasd el és végképp ne írj semmit.


A másiknak.

Nem vagyok alkalmi partnert kereső... Nem szexuális kapcsolatot keresek. Ez egy kérdés volt. Ne képzelj bele valami mögöttes tartalmat. Odaírtam, hogy kiméljenek a csajozni kívánók, ugyanis ezen kérdéseket könnyen kihasználják.


Nem értem, hogy miért kell kötekedni a válaszokban. Ez az oldal arra szolgál, hogy tanácsot, véleményt kérjünk témákban. Ezért, aki nem képes normális választ írni, az kerülje el messziről az oldalt.

2018. márc. 1. 22:02
 7/7 anonim ***** válasza:
64%
Dehogy ciki! Január 26-án jöttem össze életem első barátjával és boldogabbak vagyunk, mint valaha. :) Csakugyan egy 17 éves lány.
2018. márc. 2. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!