Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fiúk! Ha nektek tetszene egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha nektek tetszene egy lány, es a lánynak is tetszetek ez gátolna titeket az ismerkedesben? Elítélnétek emiatt?

Figyelt kérdés

Ha nagyon tetszik nektek egy lány és ő is hasonlóan érez irántatok, de kiderülne vagy elmondaná hogy régebben drogozott és még most is ritkán használja, megszakítanátok vele a kapcsolatot?

A "próbálnék segíteni neki hogy szokjon le" válaszokat hanyagoljátok kérlek, nem vagyok függő.

16 hamarosan 17 L



2018. márc. 23. 09:12
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
92%
Nálam kizáró ok...én nem vagyok züllött így mellém is egy ilyen lány kell. A többi drogos füves pasi majd elfogadja ;)
2018. márc. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Használok ezt azt, ami értelmes, szóval nem kizáró.
2018. márc. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Nem szakítanám meg. Jókat buliznánk és szexelnénk utána :P
2018. márc. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Utolsó! Úgy gondoltam én is ! Amúgy nem vagyok züllött...nem heroint vagy kokaint esetleg meth-et használok. Régen én is elítéltem azokat akik drogoztak SŐT még azokat is akik ittak.
2018. márc. 23. 20:15
 15/22 A kérdező kommentje:
Aki viszont nem tudná...dxm a dextrometorfan rövidítése. A kohogescsillapító szirupokban,gyogyszerekben használják, amit hogyha nagyobb mennyiségben fogyaszt az ember akkor jól érzi magát pár órán keresztül 😊😉😉
2018. márc. 23. 20:17
 16/22 anonim ***** válasza:
49%
Dehogynem vagy te züllött...
2018. márc. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Bár ez a DMX nem hangzik túl jól, nem tűnik értelmes drognak
2018. márc. 24. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

Koszi a választ.

Nincs értelmes drog. Én nem napi vagy esetleg heti szinten használom...kb minden második hónapban. Nem, képzeld nem vagyok züllött, sőt egy jópár ismerősömnél is jobban nézek ki. Nem vagyok cigány ha esetleg erre gondoltatok volna.

2018. márc. 24. 08:53
 19/22 anonim ***** válasza:
Én jót nevetnék, hogy ha valaki elém állna és full komolyan azt mondaná, figyelj én szoktam köhögéscsillapitózni. Egy olyan ország ban, ahol 2,5 millió alkolista és nagyívó van baromi nehéz találni olyan embert, aki nem nyomja az agyát valamivel.
2018. márc. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Márhogyne lenne értelmea drog
2018. márc. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!