Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Adjam fel? Keresni fog vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adjam fel? Keresni fog vagy hogy tudom érzékeltetni vele hogy nem érdekel?

Figyelt kérdés
Egy évfolyam társamal fel éven at minden nap beszeltunk es kavartunk de egy masfel honapja mar nem beszelunk napi szinten, multheten mikor talalkoztunk mondta hogy majd ir azota egyszer irt es egy het eltelt..de elvileg o ossze akar jonni velem. Nekem nagyon elegem van es nincs mar ehez kedvem. Mondjam meg neki hogy legyen velem oszinte hogy mit akar vagy csak szo nelkul hadjam es varjam hogy keresen? Es hogy tudom suliba is érzékeltetni vele hogy ez faj meg hogy mar nem erdekel (legalabbis o ereze azt hogy mar nem)
2018. márc. 20. 17:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Hagyjad, ha akar valamit akkor biztos vagyok benne hohy keresni fog és akkor nem kell neked odamenned, hogy: naa és mit akarsz? Kérdéssel.

Ha hagyod akkor könnyebben megfogod tudni és nem lesz semmiféle probléma az ellenkezőjével szemben

2018. márc. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Aa igaz ez koszonom!!:) megfogadom
2018. márc. 20. 19:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!