Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fiúk, titeket miért érdekel...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, titeket miért érdekel jobban a külső, mint a belső?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem értem. Miért jobb az, ha egy lány "rohadt dögös", de egyébként üres a feje? Értem én, hogy fontos hogy adjon magára és jól nézzen ki. Na de ennyire?


Értelmes válaszokat várok, már amennyire lehet egy ilyen kérdésre értelmesen válaszolni...


18/L



2017. júl. 9. 13:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Minden fiút megkérdeztél? Miért általánosítasz? Nyilván mind a kettő fontos, de egyénenként változó, hogy milyen arányban. Ahogy a lányok esetében is.
2017. júl. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Én pont az ellentéte vagyok ennek. Többre tartom, ha egy lánynak jó belső tulajdonságai vannak és több témához is hozzá tud szólni.
2017. júl. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Számomra nem fontos, hogy "rohadt dögös" legyen egy lány. De nyílván megnézem őket, mert jól néznek ki. Számomra sokkal fontosabb, hogy az a lány, akit szeretek okos, kedves, aranyos legyen.
2017. júl. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Külső megfog belső megtart.
2017. júl. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Komoly kapcsolat, barátság szempontjából a belső fontosabb. Minden másra a külsőt veszik figyelembe.
2017. júl. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem kérdeztem meg minden fiút (1. válaszoló), hanem a környezetemben elég gyakran ezt tapasztaltam. Nem állt szándékomban általánosítani, ez a kérdés azokhoz a fiúkhoz szólt, akik a kérdésemben szereplő módon gondolkodnak.
2017. júl. 9. 15:19
 7/10 anonim ***** válasza:
Mert a szerelem nem egy csodás dolog rózsaszín felhőkkel meg pónikkal. Ez egy vérprimitív fajfenttartó ösztön. Az evolúció arra koordinál, hogy minél életképesebb utódot hozzon létre az ember. Az emberiség, mint faj még mindig több időt töltött el barlangokban meg sztyeppén mint civilizált körülmények között. A férfiak és nők tudatalatt még mindig olyan gyereket akarnak, aki majd vadászni tud, vagy megvédeni a törzset a ragadozóktól. És bizony, két mamutölés között nem mentek akkora lelkizések, mint mostanság. Így a külső, és a hatalom (vagy a hazudott hatalom-ebből származik a "csúnya pasi, de jó dumája van") lesz mindig a nyerő. Ezért hazudunk mi férfiak, és ezért szépítkeztek többet ti, nők.
2017. júl. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem ismernek nem ismernek, nekem csak a neten vannak fiú barátaim és jól van az úgy (nem, nem szerelmi szálakkal meg ilyen hülyeségekkel). Barátom is van, jól elvagyok a környezetemben élők meg ha nem ismernek akkor nem ismernek.
2017. júl. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Büszkeség, kényelemérzet miatt fontos a külső, de nagyon.. legalább is nekem. Egy lány úgysem érzi ezt át. Gondolj bele, jó dolog, ha a baráti köröd azzal zaklat, hogy fuj de ronda a párod és mekkora nyomesz vagy, hogy ilyennel jössz össze? Másrészről meg igen, ez egy erős ösztön, ami az emberben a kezdetektől fogva benne van.
2017. júl. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem nem fontos a külső, úgyis a teltebb lányokat szeretem, és ők is lehetnek dögösek. Nekem nem kell a külső, a belső a fontos.
2017. júl. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!