Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Most ez mi? Szeret vagy sem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ez mi? Szeret vagy sem?

Figyelt kérdés

17 éves fiú vagyok, barátnőm van, de nem vagyok biztos benne, hogy szeret. Az alábbiakban leírom, hogy miért.


Furcsa, mert nagyon kevés időt szán rám előben, mindig a sok dolgára hivatkozik, átlag napi 15 percet vagyunk együtt egy-két kivétellel. Nem kívánja az intimebb együttléteket sem, én viszont nagyon (nem a szexről van szó). 2 hónapja vagyunk együtt, és még nem akart bemutatni a szüleinek (mondjuk én sem mutattam még be, de csak mert most nem alkalmas itthon). Nem kaptam még tőle semmilyen ajándékot, pedig ő már kapott tőlem néhányat. Nagyon ritkán mondja magtól, hogy "szeretlek". Én elhalmozom bókokkal, de ő még annyit sem mondott soha, hogy helyes vagyok.


Szakítottam vele ezek miatt, de nagyon nehezen viselte, és fájt neki. Mondta, hogy ő szeret meg hasonlók. Mondtam, hogy akkor próbáljuk újra, és benne volt. Az is ellentmondásos, hogy szinte minden este ő ír rám, és 2-3 órákat chatelünk. Utalgat továbbá olyanokra, hogy mi nagyon sokáig együtt leszünk, hogy majd 4-5 hónap múlva ezt meg azt fogunk csinálni stb...


Én szeretem őt, de így nem tudom mi lesz.


2018. márc. 15. 14:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Fogós kérdés. Szerintem szeret téged a lány, csak tapasztalatlan. Volt már előtted barátja? Hogyha igen, akkor nem tudom mi lehet az ügy hátterében. Hány évesek vagytok?
2018. márc. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ő 15, nem volt még neki.
2018. márc. 15. 21:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!