Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért van az hogy a párommal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a párommal szeretjük egymást de már nem tudunk közös programot találni?

Figyelt kérdés

Már egy éve eggyüt vagyunk. Eleinte simán csak taliztunk, beszéltünk,jól éreztük magunk sok programot csináltunk, most meg gyakran unatkozunk mert kifogyunk a témából, és nincs ötletünk.

Beszéltünk erről és a páromnak bűntudata is van miatta.Beszéltünk az érzéseinkről, hogy igazából az érzéseink nem változtak csak egyszerűen nem tudunk programot kitaláni és unatkozunk egyre többszőr hiába vagyunk eggyüt...

Mivel párom mozgássérűlt nekem meg úgy pénzem nimcs így jópár program kiesik.

Szerintetek ez bajt jelenthet a kapcsolatra nézve?


2018. márc. 14. 21:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Ne mondjátok már, hogy nem tudtok mit csinálni.

Gondolom van gépetek, nézzetek egy filmet meg együtt rajta...

Csinálj neki romantikus vacsorát, kevés pénzből is ki lehet hozni csodát.

És ezek még csak most hirtelen jutottak eszembe. Igen, elég baj a kapcsolatra nézve, hogy kifogytatok a közös programokból.

Párod mennyire mozgássérült? Nem tudtok esetleg elmenni együtt sétálni a parkba és utána fagyizni egyet? Nálunk 180 Ft/gombóc. :)

2018. márc. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Botokkal járkál nekem nics bajom vele de mivel az eggyik lába 5 centivel rövidebb így speciállis cipőt hord de azt 5 hónaponta igényélhet de egy hét alatt szétkopik és kilyukad. Emiatt nehezen sétáll, és gyakran le kell vele üljek. Nehezen sétáll.

Egyenlőre filmeket nézünk de már abból is annyit láttunk hogy szerintem alig van olyan amit nem néztünk még. A vacsora jó ötlet, párszor csináltam neki csak a 2 tál levest és az egy tál rakott krumplit 10 perc alatt megette. De legalább azt élveztük az igaz:)

2018. márc. 14. 21:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!