Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan küzdjek érte?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan küzdjek érte?

Figyelt kérdés
18 eves fiu vagyok es egy 15 eves lannyal kavarok. Meg szeptemberben kezdtunk el beszelni, a kapcsolatunk eleg gyorsan haladt, eleg gyorsan ratalaltunk egymasra, viszont annyi volt a baj hogy nagyon ritkan talalkoztunk, es ezert "offoltam". Es 3 hete ujra beszelunk, es kb ujra egymasra talaltunk:D viszont o is es en is komoly kapcsolatot akarunk, nem komolytalanul kuldeni egymasnak a sziveket es a szeretlekeket... bennem eddig ugy nyilvanult meg hogy nem haladtam annyira gyorsan, nem nyomultam, nem vettem komolyan az egeszet, o pedig igen, es ez fel is tunt neki de azota mar sok minden tortent, talalkoztunk is parszor es mar komolyan kozeledek fele, o viszont mondta nekem tobbszor is hogy o azt akarja hogy kuzdjek erte... mondtam mar neki hogy komoly kapcsolatot akarok, valtoztatok dolgokon(nem annyira komoly dolgokon csak amik utan nem lesz lelkiismeret furdolasom). Csak nem tudom pontosan hogy a tovabbiakban hogyan kuzdjek erte mivel eddig nem volt baratnom es nem tudom hogy kell...

2018. márc. 14. 18:21
 1/1 anonim ***** válasza:
Egyszerű, ha látod, hogy más pasik akarnak vele össze jönni, akkor lépj közbe, vagy ha bántják, állj ki keményen érte.
2018. márc. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!