Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Túl szerény a párom. Mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl szerény a párom. Mit csináljak? Már kezd nagyon zavaró lenni.

Figyelt kérdés

Már egy pár hónapja kapcsolatban vagyunk és az elején azt hittem hogy csak azért habog mert zavarban van. De még hónapok után is néha hülyeségeket beszél, ha váratlanul hozzá szólok akkor boci szemekkel rám néz, ha piszkálom akkor hülyeségeket beszél, eleinte nem merte megfogni a kezem, kis piti dolgokon fennakad és sokszor kisebb vita van belőle.

Szerintetek fog még változni olyan értelemben hogy bátrabb lesz? Mert nekem olyan pasi kell,aki tudja mit akar és magabiztos.

17/L



2018. márc. 9. 19:10
 1/6 anonim ***** válasza:
63%

Bocs,de szex már volt?

Csak azért kérdezen,mert az még megdobja a pasik önbizalmát. Amúgy szólj neki,hogy kapjaössze magát.

2018. márc. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Még nem volt szex
2018. márc. 9. 19:55
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerelmes beléd... ha nem akard elveszteni, akkor nem a gyakorin kérdezősködsz, hanem a női intuíciódat bevetve kedvesen feloldod a félénkségét. De ha csak egy "pasit" akarsz, aki megdönt, és továbbáll, vedd úgy, hogy nem szóltam.
2018. márc. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Dehogyis, nem kell olyan.

Csak annyi hogy legyen bátrabb

2018. márc. 9. 20:50
 5/6 anonim válasza:
Az nem szerénység, amiről írsz, hanem félszegség.
2018. okt. 23. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát aki 17 évesen meg ilyen, abból aligha lesz rövid távon a magabiztosság császára.
2018. okt. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!