Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Most akkor mi is van köztünk?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor mi is van köztünk?

Figyelt kérdés
KB 1 hete szakítottunk a barátommal mert bele szóltak más lányom hogy mit csinálunk semmi olyat nem csináltunk főleg nem nyilvánosan a többi lány féltékeny, mert enyém volt a fiú szerelmes vagyok belé de most csak barátok vagyunk aki elégé nehéz a fiú úgy viselkedik mint ha szeretne meg akarja fogni a kezem és olyan szomorú feje van Mikor meg látt az egyik órán egymás mellet ülünk oda tette a kezét a padomra nagyot sóhajtott és el vette de ha szeret akkor miért szenvedtetjük egymást?
2018. márc. 8. 17:39
 1/4 A kérdező kommentje:
Lányok* ami*
2018. márc. 8. 17:41
 2/4 anonim ***** válasza:

Ő próbál közeledni hozzád és azt várja hogy te is közelíts felé, várta volna hogy rakd oda a kezed...

Ha oda raktad volna és nem vette el,akkor megtudtad volna hogy mit gondol.

2018. márc. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha szeretne, akkor veled lenne, nem más lányok vélménye miatt kidobna téged. Nem is értem, hogy lehet már mások miatt szakítani? Ennyire kellettél neki, egy rossz szó, és te már repülsz is?
2018. márc. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem egy rossz szó volt hanem nagyon sok és mindig ezt csináljak a lányok utána az egész osztályal össze vesztem beszéltem vele azt mondta ha ÚJRA össze jönnénk ugyan úgy bele szólnának. De ha közeledni akar akkor mert nem közeledik vagy miért szenvedünk?
2018. márc. 8. 19:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!