Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Kapcsolat még a szerelem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolat még a szerelem előtt? Mikortól számít kapcsolatnak ami köztünk van?

Figyelt kérdés
Nem tudom hogyan működik ez tiniként vagy igazából bármikor. 18 éves vagyok, sosem volt még kapcsolatom. Van most egy srác, nagyon tetszik, nagyon sokat gondolok rá, lehet kezdek érezni is valamit, nem tudom és ő is hasonlóan van velem szerintem. Sokat találkozunk, majdnem minden nap, volt már csók és nagyon jól megvagyunk, jelenleg nem is tudom elképzelni mi lenne ha csak úgy eltűnne, nehezen viselném valószínűleg. De nem tudom mikor nevezhető ez egy igazi kapcsolatnak. Valójában nekem mindegy minek hívjuk, úgysem ez számít, ő viszont szeretné már kimondani, hogy együtt vagyunk. Ezért érdekelne a véleményetek, mikortól számít kapcsolatnak. Én a szerelmet olyan dolognak tartom ami lassan alakul ki egy kapcsolatban, nem kell siettetni és hiszek benne, hogy bele tudok szeretni, de nem azonnal. Néhány barátnom szerint akkor van kapcsolat, ha van szerelem is. Nem értek ezzel egyet, nagyon nem. Ti mit gondoltok?

2017. jún. 10. 19:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Beszeljetek meg, szerintem csóktól kezdve simán kapcsolat
2017. jún. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, beszéltünk már róla sokat. Arra jutottunk, hogy ez már az, csak hát elég rosszul érint, hogy mások szerint ez nem igazi közöttünk mert még nincs szerelem. Emiatt érdekelne ti hogy látjátok
2017. jún. 10. 19:52
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát, ha mások véleményére vagy kíváncsi, akkor vagy nagyon unatkozol, vagy tényleg nem igaz:c
2017. jún. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát ha már így felhoztad tényleg eléggé unatkozok épp. De nem magammal és a mi kapcsolatunkkal vagyok kíváncsi tanácsokra, bocs hogy kíváncsi vagyok idegeneknek mi a véleményük ezzel a témával kapcsolatban
2017. jún. 10. 20:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!