Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fiúk! Hogyan utasítanátok el...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Hogyan utasítanátok el egy lányt, úgy, hogy be legyetek bunkók?

Figyelt kérdés
Hogyan utasítanátok el?

2018. márc. 5. 15:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem én nem vagyok az eseted :D nekem ez bejött mindig. Igaz volt aki annál jobban tepert ezután, viszont akkor is jobb mint az hogy "nem vagy az esetem".
2018. márc. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi a bunkóság abban, ha megmondod neki, hogy nem az eseted és nem vonzódsz hozzá? Nem lehet mindenkinek tetszeni.
2018. márc. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem bunkosag részéről, hogy nem tetszik neked. Ez van, simán elmondod neki, es kész, nem leszel bunkó ezert. Nem lehet mindenki a "mienk", ezt el kell fogadnia a lánynak.
2018. márc. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
*reszedrol
2018. márc. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha olyan a lány, akkor hagyd figyelmen kívül, nálam ez bevált, mármint, ha egy fiú figyelmen kívül hagy, akkor egy idő után már valahogy nem hajtok rá.

Vagy egyszerűen mondd meg, hogy nem vagy az esetem:)

2018. márc. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
48%
Mondd meg kedvesen, hogy "én nem nagyon szeretnék semmit, bocsi." meg hogy "(max) barátok lehetünk esetleg , de én többet nem szeretnék annál."
2018. márc. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!