Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tegyen a legjobb barátnőm...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyen a legjobb barátnőm ebben az esetben?

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőmről van szó. Van egy osztály társunk aki rá írt a barátnőmre hogy : szia már régóta tetszel lennél a barátnőm?

A barátnőm azt írta vissza hogy nem tudom. A fiú kicsivel később meg kérdezte hogy na akkor mi a válaszod? A barátnőm nem gondolta át eléggé és azt írta hogy nem de maradjunk barátok.

De a barátnőm meg bánta hogy nemet írt és még is szeretne a barátnője lenni. Hogy közölhetné a fiúval? Vagy mit csináljon?

Létszi segítsetek! Fontos!

(Ahhoz bátortalan hogy oda mennye és elmondja neki)



2018. márc. 1. 15:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Wait


Most tegyük túl magunkat azon, hogy (szerintem) nagyon gáz, hogy chaten vallott szerelmet neki..


De jóba volt a fiúval? Vagy beszélgettek már életükben? Mert mondjuk ha jó barátok, akkor meg mi az hogy nem mer odamenni egy HAVERJÁHOZ?

Ha a barátnődnek bejön a srác, akkor inkább kezdjenek el ismerkedni, randizni, etc..

Ha nem, akkor még hagyja. Pont.

2018. márc. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
De nem voltak olyan jó haverok! Ha valaki írna vmi normálisat azt meg kösszönném!
2018. márc. 1. 15:37
 3/14 anonim ***** válasza:
59%

Első vagyok.

Tehát.. Jól értem, hogy a "barátnőd" össze akart jönni egy számára idegen személlyel? (Ne kezdd el, hogy osztálytársak, mert ettől függetlenül még nem is biztos hogy ismeri. Pár nagyon egyszerű példa.. Tisztába van a jó / rossz tulajdonságaival? Kedvenc zene? Vagy nem is tud róla semmit?)

2018. márc. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Eléggé jól ki jönnek de azért nem anyira hogy oda merjen menni hozzá és ha járnak akkor majd ki ismerik egymást
2018. márc. 1. 15:46
 5/14 A kérdező kommentje:
Kérlek írjatok fontos
2018. márc. 1. 15:51
 6/14 anonim ***** válasza:

11-12 eveseknel biztos nem vagytok idosebbek.

Kapcsolja ki a mobiljat,es menjen Sponygyabobot nezni

2018. márc. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Hahaha nagyon vicces amúgy 13 évesek vagyunk! És hagyuk az olyat hogy túl fiatalok vagyunk!
2018. márc. 1. 16:52
 8/14 anonim válasza:

Hát írjon neki. mondjuk ezt: "Igazából...Nem gondoltam végig teljesen a válaszomat... Igen"

Mondjuk ezt. de nemtudom

2018. márc. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Maradjanak barátok? Milyen barátok írnak rá a barátjukra, hogy régóta nézlek és tetszel? Tiszta nevetség. De ugye mi jó barátok vagyunk?
2018. márc. 4. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Jarni akar, de nem mer odamenni? :D Es akkor majd ha jarnak, akkor is csak facebook-on fognak irni egymasnak? Szerintem aki ilyen bena, az varjon meg par evet.
2018. márc. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!