Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
Egy lány osztálytársammal különösen jóban vagyunk. Azt mondta, hogy olyan vagyok neki mint ha a tesója lennék. Megért engem, bízik bennem. Közel enged magához. Mindig megosztujk egymással a problémáinkat, és segítünk egymásnak mindenben. De egy problémám van. Én szeretem őt. Vagy is nem biztos hogy szerelem, de ilyet még senki iránt nem éreztem. Úgy mondom inkább hogy sokkal több ő nekem mint barát. Szeretném ha a barátnőm lenne. Tudja hogy többet érzek, de ő legjobb barátként tekint rám. Ami nem olyan nagy baj, mert tényleg nagyon közel kerültünk egymáshoz, de én többet szeretnék. Lehet ezzel valamit tenni? Ha igen, akkor mit? Remélem érthető voltam. Előre is köszi a válaszokat!

2017. dec. 9. 20:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Felejtsd el.

Nem lehet köztetek semmi, de amíg barátok vagytok addig nem igazán hiszem hogy ez sikerülni fog, bár kevés az esélye.

De ha elfelejted magad legalább nem kínzod és más lányok után nézelődhetsz majd.

2017. dec. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha ő tényleg csak barátságot szeretne, és csak testvéreként szeret azzal nem nagyon lehet mit tenni.

Maximum idövel ő is többet akar, viszont ez korán sem biztos.

2017. dec. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!