Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok ti hogyan vagnatok vissza?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti hogyan vagnatok vissza?

Figyelt kérdés

Szóval rájöttem,hogy csak azért szeretett volna velem össze jönni hogy kihasználjon/becsapjon engem de nem sikerült és még mindig próbálkozik.

Hogy így úgy adják neki egy esélyt de egyértelműen én nem fogok neki adni egy másik esélyt na szóval ti hogyan vagnatok vissza mert én nagyon vissza akarok valaki mondana nekem pár tippet lehet őrültségnek tűnik de ezt csak az érzi aki benne van.

Egyébként 16 vagyok ő pedig 19 :)

Előre is nagyon köszönöm aki tud nekem segíteni! ❤😍💞😘



2018. márc. 1. 15:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Add ki az útját, és onnantól ne szólj hozzá. Viselkedj vele teljesen közömbösen. Nincs annál rosszabb, ha levegőnek néznek. Minden mással csak értelmetlenül bántanád, ami miatt te pont ugyanolyan szemét lennél, mint amilyennek most őt tartod. Ne érdekeljen. Ne fektess semmi energiát a vele való beszélgetésbe/kapcsolatba. Hidd el, ez is baromi rosszul tud esni, és közben nem leszel tőle bunkó. Hiszen te mondtad neki, hogy nem érdekel téged...
2018. márc. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én nem akarnék neki visszavágni, csak egyszerüen nem válaszolnék az üzeneteire, hívásaira, ha pedig odajönne hozzám, egyszerüen úgy válaszolnék neki, mint egy idegennek, és arrébb mennék. A bosszú nem vezet semmire, viszont ha ignorálod, akkor neked jobb lesz, mert megmutatod neki, hogy veled ezt nem lehet megcsinálni, neki meg semmiképp sem fog jól esni, enni fogja a fene. Ha bosszúhadjáratot indítasz, azzal csak azt éred el, hogy tudni fogja, hogy te kapható vagy a kicsinyes játszmákra, és nem fog komolyan venni. Legyél passzív-agresszív. Többet érsz el vele.
2018. márc. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen..igazgatok van😊❤
2018. márc. 1. 16:09
 4/5 A kérdező kommentje:
Igazatok*
2018. márc. 1. 16:09
 5/5 anonim ***** válasza:

Velem is pont ez van. Már megmondtam neki rengetegszer hogy hagyjon békén tudom hogy nem szeret igazából. De nem hagyja abba, nyomul rám meg mondogatja hogy szeret. Én már nem is foglalkozok vele, megmondtam neki hogy nem hiszek neki és nem szeretem. Had csinálja csak ezt, ha neki jó, engem már teljesen hidegen hagy.

Szerintem mondd meg neki hogy hagyjon békén.

2018. márc. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!