Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogy mondjam el neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el neki?

Figyelt kérdés

Van egy srác aki féléve jött az osztályunkba és nagyon tetszik.


Biztos forrásból tudom hogy bejövök neki, viszont nem tudom hogy mondjam el neki hogy nekem is tetszik!?


Már voltak olyan ismerőseim (1) akikkel egy ideig jóba voltam, barátok voltunk, de mind a ketten tudtuk hogy szimpatikusak vagyunk egymásnak.

Ez egy ideig működött de aztán megunta.


Nem szeretném őt is elveszíteni.

Az előző 2 éve történt de még mindig bánom hogy nem közelettem felé jobban.

Persze jobb is így, mert elég furcsa szoknyapecér lett belőle.


De visszatérve a kérdésemhez, hogy mondjam el neki hogy szeretnék komolyabb kapcsolatot vele?


Egyszer sem beszéltünk, kivéve a suliban írt párbeszédet, de az sem volt olyan mert előre megírt szöveget kellett felolvasni.

13/L


2018. febr. 26. 18:36
 1/4 anonim válasza:
Írjál neki facebook messengeren, ott könnyebb kommunikálni..Gondolom mindketten szégyenlősek vagytok..
2018. febr. 27. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Még a teljes nevét sem tudom nem hogy ilyen felhasználó neveit.
2018. febr. 27. 15:20
 3/4 anonim ***** válasza:

Mi az hogy a sajat osztalytarsad teljes nevet se tudod?


Emberek...ez kamu kerdes

2018. febr. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Fél éve jött és elég visszahúzódó típus,és mondtam hogy még nem is beszéltünk rendesen
2018. febr. 27. 18:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!