Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Összetörtem a szívét, de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összetörtem a szívét, de visszaakarom szerezni. Mit csináljak? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Majdnem összejöttem valakivel, de beleszerettem másba ezért otthagytam és összetörtem a szívét. De 4 hónap után rájöttem hogy az csak fellángolás volt és azt szeretem akit otthagytam. látom rajta hogy még szeret, csak nagyon megbántottam ezért gyűlöl,és lehet hogy nem adna 2. esélyt.Néha dumálunk és van h tök bunkó van hogy nagyon aranyos és látszik h még érez valamit és fontos vagyok neki. De tényleg nagyon fájdalmat okoztam neki és azóta gyűlöli a szerelemnek még csak az említését is. Hülye voltam tudom. De rájöttem hogy mindennél jobban szeretem és vissza akarom szerezni. Mit csináljak?

2018. febr. 24. 21:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Szállj le rola.
2018. febr. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha nem akarja, hogy közeledj felé akkor ne tedd csak bántod vele hiába szeret még. Ha meg nyit feléd akkor meg mondj el neki mindent őszintén.
2018. febr. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
Ne add fel! Ha egy halvány remény is van akkor harcolj!Szerintem meg éri!
2018. febr. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!