Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Az első szakítás után nektek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az első szakítás után nektek mennyire volt nehéz új kapcsolatba lépni? Mennyi idő után sikerült?

Figyelt kérdés

2 évig volt barátom, egy éve szakítottunk,mert megcsalt.

Kibékültünk de újra megcsalt..és még ez volt kétszer..most már ott tartunk hogy egy éve vagyunk külön..

Szeretném már elengedni,de nehezen megy..

Lenne most más,de félek újra bízni bárkiben is.

Ti hogy voltatok ezzel?



2018. febr. 3. 18:41
 1/5 Modeler ***** válasza:

Szerintem az első megcsalás után nem kellett volna neki esélyt adnod, de ez csak az én véleményem...

Ismerkedj, barátkozz és ha úgy érzed megbízható a másik, akkor kezdj randizni.

2018. febr. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

2,5 évig voltunk együtt.


Fél évre rá már ismerkedtem a jelenlegi párommal.

2018. febr. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egy évig voltunk együtt, es bar nem lett kapcsolat belőle sajnos, kb másfél évre ra lettem ujra szerelmes. (De ha kölcsönös, osszejottem volna vele.)
2018. febr. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)

Ez sokat segített :)

Már megvan a lehetséges fiú..Csak félek újra bele ugrani egy kapcsolatba

2018. febr. 3. 20:37
 5/5 anonim ***** válasza:
Túl lépni kb 2-3 hónap lehetett és kicsit több mint fél év múlva lett új barátnőm.
2018. febr. 7. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!