Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mennyire valószínű, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire valószínű, hogy "csak a féltékenység szól belőle"?

Figyelt kérdés

Nem olyan régen jöttünk össze a barátommal és az egyik ismerősömtől azóta is azt hallgatom, hogy minek jöttem össze olyannal, aki egy olyan suliba jár, ahova a legh.lyébbeket veszik fel stb. Tény, hogy az a suli amúgy nem a jó híréről ismert, de engem annyira nem ez érdekel, én nem ez alapján ítélek el másokat.

2-3 napja a volt barátnője felkeresett, hogy látja, hogy kapcsolatban vagyunk és nem beleszólni akar, csak jót akar nekem. A srác nem egyszer megcsalta,meg lehet, hogy így elsőre nagyon jófejnek tűnik, de egyébként bunkó és azzal akart nagynak tűnni, hogy mindenkinek beszólogat, az előző iskolájából is azért rúgták ki, mert verekedett, meg amikor még együtt voltak, a kapcsolatuk utolsó pár hetében már nem is foglalkozott ezzel a lánnyal és a végén a legjobb barátnőjével csalta meg.


2018. febr. 1. 23:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Pedig sokat mond az emberről, hol tanul. Ha ő alulról súrolja a kettest, te pedig 4-es 5-ös tanuló vagy, az értelem-beli különbségekre vall, és ebből nem lesz hosszú kapcsolat, kivéve ha az egysejtűekre buksz.


Mennyire valószínű? 50% Vagy igen, vagy nem. Könnyen lehet igaz. Minden passzol. Értelmiségi suliban nem nagyon fordul elő verekedés,mivel bizonyos értelmi szint felett az emberek nem alkalmaznak spontán erőszakot, ő pedig hát..nem abba jár.

2018. febr. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egyessel vitatkoznèk. Mi az iskola? Az egy alapfokú műveltséget ad, ami azért nem árt.

Másrészt. Az csak egy darab papír. Az IQ-t nem papírban mérik nem?

Tudod egy több diplomás cukifiú is lehet egy gyökér életképtelen idióta :)

Én sem vagyok agyoniskolázott. De sokmindent megèltem . Sok helyen dolgoztam. És nem hiszem azt, hogy a " papír" egy jó mérce.

Műveletnek tartom magam, attól függetlenül , hogy nem Mozart-ot hallgatok, és nem járok színházba.


És ezt neked kell megítèlni. Milyen a srác. Döntsd el te, hogy mit érzel. Megèri e vele maradni vagy sem :)

2018. febr. 1. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia. Szerintem a barátnője nem feltékenységből mondja, hanem neked szeretne jót. Na de ne igyunk előre a medve bőrére, azerintem
2018. febr. 2. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

#3-as vagyok csak veleenul hamar elkuldtem.

Tehat szerintem ne igyunk elore a medve borere, de ha igazak az allitasok, akkor valoszinu te is meg fogod ezeket tapasztalni. Esetleg rakerdezhetnel a baratodra, hogy amiket mondott a lány azok mennyire igazak

2018. febr. 2. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kérdezz rá. :) de az éremnek két oldala van. lehet a volt nője sem volt túl hűséges vagy betegesfeltekenykedo..stb..
2018. febr. 2. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!