Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit csináljak? Nagyon leliisme...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Nagyon leliismeret furdalasom van.

Figyelt kérdés
19 éves lany vagyok vam egy 21 barátom. Ö az elso kapcsolatom. De sajnos nem minden téren 16 evesen vesztettem el a szuzessegem egy olyan szemelyes akivel nagyon nem kellett volna es nagyon nem lett volna szabad nagyon megbántam sokáig depresszios voltam emiatt. Senkinek nem mondtam el. A barátom azt hiszi hogy meg szuz vagyok. Mikor azt mondja hogy mennyire becsuli ezt bennem es tisztel emiatt. Mimtha csak egy kest döfnenek a melkhasomba. Nagyon fja hogy hazudnom kell neki mert ha elmondanam felmerulne az a kerdea hogy "kivel?" es ezt nem mondhatom el. Nem szeretnem hogy ramenjen a kapcsolatunk erre en nagyon szeretem ot es nem szeretnem elvesziteni. Hesegess el ezeket a gondolatokat? Vagy mit tegyek?
2018. jan. 26. 22:10
 1/9 A kérdező kommentje:

*lelkiismeret

Ellnezest a helyesirasi hibakert telefonrol irtam a kerdest.

2018. jan. 26. 22:11
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Itt nem is azzal van baj, hogy szűz vagy e vagy sem, hanem, hogy hazudtál ezzel kapcsolatban. Érted hazudtál és innentől kezdve miben bízzon benned a másik, ha te már egyszer hazudtál? Nem kellett volna ragoznod kivel, mivel vagy mikor csak annyit kellett volna tenned, hogy azt mondod neki, nem már nem vagyok szűz. De te inkább hazudtál és ennyi én ezután már nem bíznék meg benned.
2018. jan. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igazad lehet. De o ugy nem kerdezte hogy az e vagyok regota ismerjuk egymast es tudja hogy meg nem volt baratom. De igazad van amikor mondta megkellett volna mondanom. De ugy szegnyenlem felek hogy ezutan elundorodna vagy nem is tudom kiszeretne belolem.
2018. jan. 26. 22:23
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Attól, miért szeretne ki belőled, ha nem vagy szűz?
2018. jan. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%

Szerintem mond el neki az igazat, bár nem tudom mi az, ha akarod priviben megírhatod. :)

Azzal, hogy hazudsz neki nem lesz jobb, amúgy meg ha lefekszetek egymással, akkor szerintem nem fogja megállapítani h szűz vagy e vagy sem.

2018. jan. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell elmondanod senkinek, h kivel feküdtél le, ez hülyeség, nem tudom honnan veszed! Ez magánügy, neki sincs köze hozzá.

Valld be neki mi van! Mondd el, hogy nagyon sajnálod de nem mondtál igazat, és nem azért mert tetszelegni akartál a szűz lány képében, hanem mert lelkileg nagyon megviselt az első alkalom és el akarod felejteni mert a mai napig nyomaszt, és emiatt nem mondtál igazat, és bárcsak ő lett volna az első... Ilyesmit.

2018. jan. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Elmondtam neki.
2018. jan. 29. 15:20
 8/9 anonim ***** válasza:
Jól tetted. Hogyan fogadta?
2018. jan. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nagyon jól :). Egy cseppet sem volt merges inkabb meglepdott meg azt mondta ennek elonye is van hogy van egy kis tapasztalatom ebben. Egyaltalan nem hatagszik ram erte fel sem merult benne hogy ezert haragudjon. Ugy érzem megtaláltam életem szerelmét.
2018. jan. 29. 18:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!