Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan segíthetnék neki?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan segíthetnék neki? (többi lent)

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm, aki nagyon orssz irányba terelődik...

Mèg csak 14 èves (ahogy èn is) de már nem szűz(önszántából veszítette el, nem megerőszakolták), volt már párkapcsolata 35 èves fèrfival is, (vele is lefeküdt...) ès cigizik, sokszor iszik, ès drogozott is már.

Nem 3l a legjobb körülmèmyek között, iskola előtt 3s után dolgozik, règen sokszor vágta meg magát, de mèg most is megteszi nèha...

Nem szeretn, ha komoly baja esne, szeretnèk neki valahogyan segíteni, de nem tudom, hogyan.

Nagyon szeretem, ès nem akarom elveszíteni, ès azt sem akarom, hogyègtöbb ember kihasználja...

Ui.:terhes is volt már, csak meghalt a baba a hasában...


2018. jan. 24. 21:51
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
bocsi, rossz kategóriába írtam...
2018. jan. 24. 21:52
 2/12 anonim ***** válasza:
Te ilyeneknek segiteni akarsz? Késobb lehet h meg is fogod bánni
2018. jan. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Igen, szeretnèk, mert az egyik barátnőm, ès aggódom èrte.Mièrt bánnám meg?
2018. jan. 24. 22:19
 4/12 anonim ***** válasza:
Ahogy elnézem vissza is élhet a jószívűségeddel, nem mondom azt, hogy hagyd hátra, de mégis, hogyha ilyen életet él, hogy lehet a barátnőd ?
2018. jan. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom...Mikor kicsik voltunk ugye nem ilyen volt ès azóta jóban vagyunk
2018. jan. 24. 23:08
 6/12 anonim ***** válasza:

Úgy látom ez a szituáció több pontból is vérzik.

1. Minek egy 14 évesnek kapcsolat? Én 14 évesen egész nap a szabadban játszottam a barátnőimmel, eszemben se volt pasizni, inni, drogozni, cigizni és egyebek.

2. Egy 14 évesnek ilyenkor hiába magyarázol, hiába próbálod jó útra téríteni, nem fog rád hallgatni. Majd a saját kárán megtanulja a dolgokat. Lehet hogy csak később, de majd rájön magától (jobb esetben).

2018. jan. 24. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Igen, nekem sem volt mèg kapcsolatom, ès nem is szeretnèk. Először inkább be k3ne kerülnöm abba a közèpiskolába ahova szeretnèk, stb.Meg amúgyis, inkább èlvezem, hogy mèg gyerek vagyok
2018. jan. 25. 00:15
 8/12 anonim ***** válasza:

A lány szülei tudnak amúgy ezekről a dolgokról?

Mert még esetleg velük felvehetnéd a kapcsolatot, hátha nagyobb hatást tudnak gyakorolni a lányukra.

2018. jan. 25. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Tudnak róla
2018. jan. 25. 01:55
 10/12 anonim ***** válasza:
És léptek már az ügyben, vagy leszarják?
2018. jan. 25. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!