Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek mi a helyes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi a helyes hozzáállás?

Figyelt kérdés

Ismerkedek egy lánnyal mostanában, egész jól alakulnak a dolgok, de foglalkoztat egy kérdés. 18 éves, két barátja volt, tiszta sor, tudok róla.


Egyik barátom kérdezte, hogy nem zavar, hogy előttem lehet ketten, de egy fiú már biztos járt benne? Mert ő nem tudna úgy szeretkezni ebben a tudatban. Meg mert biztos az exére gondolna közben, összehasonlítgatás lenne az egész, és a többi.


Kérdezem miért zavarna, szerette a fiút, most engem szeret, ennyi. Ha zavarna is mit tudnék neki csinálni, őszintén? :D Legalább tapasztaltabb. Nekem is volt előtte két barátnőm, de csak az utolsóval voltam együtt szexuálisan is. Ennyi. Minél idősebbek vagyunk ez benne van a pakliban eléggé, hogy egy vagy több partner is volt már a másik életében.


Kellene, hogy zavarjon a dolog? :D Velem van a baj, hogy hidegen hagy ez a múltja a lánynak? 19/F



2018. jan. 21. 20:52
 1/4 anonim ***** válasza:
91%
Miféle múltról beszélsz itt? :D Tényleg akkora bűn, hogy volt előtted két barátja? Szerintem ez ahhoz képest normális mennyiség, hogy a lány 18 éves, úgyhogy ne zavarjon. Megjegyzem, hogy nekem még nem volt barátom, szóval nem azért védtem meg a lányt, mert én falom a pasikat.
2018. jan. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát pont erről beszélek, hogy nem zavar.
2018. jan. 21. 21:26
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A helyes hozzáállás a tied. Nem kell, hogy zavarjon a dolod, ez a dolgok természetes rendje. Nem tartogatja magát mindenki házasságig 1 embernek, a barátodnak meg sok sikert az életben :D ilyen hülye felfogással..
2018. jan. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Kellene, hogy zavarjon. A sors fintora lenne, hogy pont ő jött össze vele, és nem én? :D Igen, tényleg, nem vicc.


Mostanában túl sok barátot kell, hogy elvesszek. Még szerencse, hogy akkor ér ez, mikor nem érdekel tényleg semmi. Csak a céljaim és álmaim. Így nincs más, mint előre, never chase a bitch.

2018. jan. 24. 10:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!