Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Honnan tudom hogy szeretem az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom hogy szeretem az illetőt?

Figyelt kérdés
Itt olyanokra lennék kiváncsi hogy miből vagy milyen cselekvésekből látszik az hogy valakit szeretsz.

2018. jan. 6. 21:57
 1/2 anonim ***** válasza:
64%

- 0-24-ben csak ő jár a fejedben

- ha hozzádszól, meglátod, ha csak ra gondolsz, a szíved hevesebben ver

- vele lassabban telik az idő

- mindenképp tetszeni akarsz neki

- minden lányt, aki körülötte legyeskedik, “el akarod takarítani az útból”

- empatikus vagy vele. Ha szomorú, neked is megszakad a szíved, ha örül, te is vele örülsz

- ha beszélsz vele, gyakran zavart vagy, esetleg elvorosodsz

- nem csak a külseje az, ami tetszik, hanem az egész személyisége


Kapásból ennyi jutott eszembe :)

2018. jan. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hát, sok minden van.

pl.

1. ő az első és utolsó gondolatod egy nap

2. amikor rágondolsz önkéntlenül is mosolyogsz

3. amikor kapsz tőle egy cuki üzenetet akkor bárgyún mosolyogsz a képernyőre, vagy éppen visítórohamot kaptál

4. ha megtudod, hogy valami bántja akkor te is egyből rosszul leszel

5. nem tudod vigyorgás nélkül kimondani a nevét

6. amikor dühös vagy rá és esetleg szidod akkor az oké, de ha valaki más kezdi el akkor egyből leharapod a fejét és megvéded a másikat

7. izgatott vagy amikor találkoztok,és mindent megteszel azért, hogy szépnek lásson ( lefürdesz a randi előtt, előtte való nap még edzel és maszkot raksz a fejedre) tökmindegy mióta vagytok együtt

8. nem tudsz úgy rá néznél, hogy ne vesznél el a szemeiben


most csak ennyi jutott eszembe kapásból(:

16L

2018. jan. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!