Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szakított velem a barátnőm...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakított velem a barátnőm de. Ez csak szerintem nem volt fer így?

Figyelt kérdés

Sziasztok szakított velem a barátnőm amit az elején még bántam is de így 1 hét után bele gondolva már nem igazán mert 2 jára jártunk és gondoltam hogy úgyse fogjuk kihúzni sokáig de ez mindegy...

Nekem az nem tettszik ahogy hülyét csinált belőlem

Elhitette velem hogy van még esélyem nála és azt mondta az 1 nap hogy csak haragszik majd ráírtam facebookon hogy tudom hogy haragszikrám ő meg mondta igen csak nem akkart erről mások erről beszéni ez szerintem elég tré kifogás [Azt mondta nem akkar szakítani mert szeret]aztán 2 nap Ott könyörögtem neki hogy bocsássa meg hogy tegnap ő miatta betegen bementem és nem köszöntem neki emiatt haragudott meg akkor azt mondta gondolkodjak és nem változott semmi

3 nap mondtam neki hogy beszéljük meg ő is mondta hogy beszéljük meg de amikor próbáltam megbeszélni akkor ő megsem szerette volna beszélni és minden nap közben egyre jobban bántott meg de észre sem vette az arcomba nevetgélt a barátnőivel

4nap mondta hogy szüneteljünk mert neki ez most így sok

ez már pénteki nap volt

5 . nap [szombat ]csak barátilag beszélgetem már vele de azért szerettem őt még mindig itt semmisem volt

6 nap vasárnap] Beszélgettem vele és ő azt mondta hogy nem is tudom már miről volt szó de azt mondta hogy jelenleg egyikünknek sincs se barátja se barátnője szóval azt csinálhatok amit akkarok vagy is duplán kimondhatom hogy duplán át baszta a fejemet mert azt mondta szünet van és nem szakítás és hogy szeret nincs is ebben semmi ha értitek csak akkor legyen benne annyi hogy személyesen mondja meg és nem facebookon mert iskolában oda sem mert szólni mindig a barátaimat szitta meg stb ... ezzel azért már vannak problémák

És most meg letörölt facebookról letíltott és én ezt nem tarton korrektnek ha van valami baja azt személyes nyögje ki ne bocsi hogy ezt mondom ne csináljunk segget a szánkból ne messengeren mondjuk neki meg amikor már szünet van és nem tud találkozni velem

Véleményetek mi erről? 15F



#HOSSZÚLESZZ #NEMIGASÁGOS?!
2017. nov. 1. 11:54
 1/2 anonim ***** válasza:
inkább tanulj,főleg a nyelvtant kellene gyakorolnod,jó kezdet hogy ennyit leírsz csak nézd is át és amit furcsának találsz nézd ki a helyesírási szótárból,úgyis aláhúzza a telefon vagy gép pirossal ami helytelen.Szóval inkább ilyen későbbiekben hasznos dologgal foglalkozz mint a csajokkal.Én is túlbuzgó voltam 4-5 éve de jobb így hogy akkor siránkoztam hogy elhagyott a csajom és most meg e számomra legtökéletesebb lánnyal vagyok boldog jó ideje tartó kapcsolatban,akiről még a kapcsolat kezdete előtt 2 héttel se tudtam hogy létezik.Ja és tapasztalatból mondom ha másodszorra is összejöttök az sokáig nem tart mert még triplán annyi probléma fog előkerülni
2017. nov. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Esetleg pontot vagy vesszőt használhatnál mert nem igazán értem mi van.
2017. nov. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!