Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Eszreveszi, hogy o az elso...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eszreveszi, hogy o az elso nekem csok kozben? 17L

Figyelt kérdés
van egy srac, akibe total bele vagyok esve, es lesz egy buli, ahol lehet, hogy meg fog csokolni,tobbszor celzott mar ra. Viszont nekem meg nem volt baratom es nem is csokoloztam, viszont o azt hiszi, hogy mar volt. Ra fog jonni, hogy o az elso abbol, hogy nem tudok csokolozni vagy majd ez jon magatol, es menni fog, osztonos?

2017. okt. 29. 12:14
 1/5 anonim ***** válasza:
58%
Te aztán egy romantikus lány vagy, gratulálok.
2017. okt. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%
Miért nem mentek el inkább randizni? Buliban lesmárolni? Ez olyan gáz...
2017. okt. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ennyi rosszindulatú embert komolyan..:D A kérdéssel foglalkozzatok, nem kritizálást kértek.Szerintem az első valószínűleg úgysem lesz tökéletes, se jó, szóval a legjobb tanács, amit tudok adni, az, hogy ne gondolkozz, ne gondold túl, csak hagyd, hogy ő irányítson, te meg valamennyire utánozd.De ha normális fiú, az se fogja zavarni, hogyha bevallod, hogy ez az első volt neked.
2017. okt. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszi, hogy mar megint csak rosszindulatu kommentet lehet fuzni, a kerdesre nem lehet valaszolni rendesen... A buli afele randi lesz, mert mas varosban lakunk, es csak igy tudtuk osszeegyeztetni. En meg nyilvan nem fogom megkerni, hogy vigyen el kulon randira, ez baromsag. Gondolkodjatok, mielott valakit kioktatnatok!! Fraszt se tudtok, de pofazni azt igen
2017. okt. 29. 23:57
 5/5 anonim ***** válasza:
42%

#4: Frászt se tudok? 3 dolgot biztosan:

- a buli nem randi és aki nem képes leszervezni normál randit, az gáz.

- aki nem kőbunkó, az nem fog senkinek célozgatni,hogy ilyenkor meg olyankor megcsókollak, mi ez, óvoda?

- első randin (ráadásul egy buliban...) életed első csókja, hát mit ne mondjak, többet néztem ki a nőkből.

2017. okt. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!