Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt vagy nem?

Figyelt kérdés

Barátnőm csókolozott , az egyik osztálytársával. És azert mert felidegesítettem Őt , A fiú osztálytársának is ugymond szerelmi bánata volt ,ezutan egymásra néztek , és megcsókolták egymást.



Miért csinálta ezt velem?



2017. okt. 27. 22:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
EZ MEGCSALÁS.
2017. okt. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Élvezem,mikor az emberek kifogásokkal próbálják elfogadhatóvá tenni a hibáikat. "felidegesítettem Őt"-ki az aki össze nyal valakivel,csak mert mérges a barátjára. Szerintem ez olyan mint amikor azzal mentegetőznek,hogy "részeg voltam". Mondjuk az is számít,hogy konkrétan mi történt köztetek,s az mennyire volt komoly. De ha nem szakítottatok,akkor ez megcsalás.
2017. okt. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
79%
Megcsalt.
2017. okt. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

MEGCSALT


bocsi de érzelmi szinten téged a kutyába se vesz egy random haverjával meg csókolózgat ezek szerint nem te vagy a fontosabb...


ha felidegesíted mindjárt az a válasz hogy mással smárol???


dobd ki azonnal mert ha most ilyen későbbiekben se fog változni sőt még rosszabb lesz... LEGYEN ÖNBECSÜLÉSED

2017. nov. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!